Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
997 062 + 68 + 2 + 36 + 3 + 3 + 3 + 3 + 4 + 3 = 997 187

Pracodomy, pierwsze zabawy mtbkiem na minusie, test suportu w CHAADzie po małym remoncie - 3000 km najechane a łożysko zajechane, przynajmniej wiem co mi stukało tyle czasu :( Obstawiałem wszystko, tylko nie suport, bo przecież nowy...
No i wyprawa z @againcognito po kilka kwadratów. Początek się zapowiadał uroczo i malowniczo na wspaniałych asfaltach (60 lat temu) wśród pięknych zapachów wydobywających się z okolicznych obozów pracy i truciceli. Taki mały Tour de Smród. Piękne te Tychy. Skończyło się jednak małym objazdem, co by nie wracać po niesamowitej jakości asfaltach, no to cyk noszenie roweru. Godzina biegania na przełaj, takie ujeby to tylko dla koneserów szosy. Bloki i pedały całe zawalone błotem (oby), w końcu słoma zaczyna wychodzić z pedałów, wychodzi mój skryty wsiór :(
Później już bez atrakcji, jedynie paru debili w puszkach, a na koniec Klimont ;)

Max square: 24x24
Max cluster: 871
Total tiles: 2925 (+12)

#rowerowyrownik #rower #rowery #cannondale #szosa #rockrider #mtb #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz guru8 - 997 062 + 68 + 2 + 36 + 3 + 3 + 3 + 3 + 4 + 3 = 997 187

Pracodomy, pierwsze ...
źródło: comment_1669585438hViVSFp5W1wCweWhxrD8Du.jpg
  • 26
Opis jak z powieści sensacyjnej z dwóiką bohaterów.


@MMARS: Bo przejażdżki z Panią @againcognito to tak jakby dobry kryminał przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łożyska niszczą sie od siły przenoszenia. To to sławne depniecie na pedał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To to raczej nie u mnie. Podejrzewam poluzowanie śruby kontrującej korbę i wypłukanie smaru w łożysku. Tylko tak czy siak to bardzo szybko