Wpis z mikrobloga

#perfumy
Zrobiłem sobie spis śmierdzieli. Niektórych z nich bałbym się dzisiaj używać, no ale człowiek zaczynał zabawę i wszystko ciekawiło. Nie dopisywałem tam odlewek i próbek - tylko same flakony

Na liście nie ma (nie było na fragrantica) Just Jack - fabulous, tabacco leaf, amalfi coast i też nie liczyłem tych które zużyłem.

Niby nie dużo bo razem z JJ 36 pozycji plus chyba 11 odlewek gdzieś tam w kartonie leży.
rumapark - #perfumy
Zrobiłem sobie spis śmierdzieli. Niektórych z nich bałbym się dz...

źródło: comment_16695678063ZOvQPUWenu4oximrhQ1HI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Beniowski: Co ma neroli portofino czego nie ma neroli intense/bright neroli? Wszystkie wąchałem i różnice są naprawdę niewielkie wszystkie zapachy mają naturalny wydźwięk i dość podobne parametry. TF może najwieksze pierfy z octem wydać a wiele ludzi będzie sobie racjonalizować wydanie 1k na 100ml szczyn o mizernych parametrach
  • Odpowiedz
@ebeebe123123: Jeanne en Provence nie jest złe jak na psikacz za 40zł, ale bez przesady. Rok czy 2 lata temu pół mirków na tagu twierdziło że nie widzi różnicy między JJ a TF.
Jakościowo TF to bym bardziej porównał do AdP Colonia Essenza. Parametry to już inna kwestia - dlatego od TF mam tylko BdJ.
  • Odpowiedz
Jak wszystkie pachnidła nazywam śmierdzielami więc spokojnie. Niektóre z nich są naprawdę świetne jak, np neroli, a niektóre kupowane po prostu z ciekawości i są nieużywalne - proszę zachować spokój się nie oburzać (ʘʘ)
  • Odpowiedz