Wpis z mikrobloga

Dlaczego powinniśmy wysłać polskie dzieci do pracy - 12 powodów
Dlaczego polskie dzieci powinny pracować? Powodów jest mnóstwo, a ja wymieniam 12 z nich. W tym odcinku Krótko o ekonomii poruszam temat pracy i jej wartości, czego uczymy dzieci i jak możemy je uczyć, by w przyszłości były Wielkimi Polakami.

tl;dw


Zapraszam do oglądania, udostępniania i komentowania.
Mój kanał na YT
Mój profil na FB

znalezisko do wykopywania
#ekonomia #tworczoscwlasna #youtube
Loko123 - Dlaczego powinniśmy wysłać polskie dzieci do pracy - 12 powodów
Dlaczego p...
  • 12
@hohohohoho: dzieci się uczą, żeby w przyszłości pracować. Poznawanie wartości pracy i różnych środowisk pracy w wieku szkolnym lepiej ich przygotuje do życia niż sucha teoria.
Ja nie mówię o wysyłaniu dzieci do pracy do Janusza, tylko o zapoznawaniu ich ze środowiskiem pracy oraz z wykonywaniem prac publicznie pożytecznych
@Loko123: Weź nie taguj tego "ekonomia" bo to Twoje wymysły które z nauką nie mają nic wspólnego. Już w pierwszym zdaniu stawiasz tezę która "nie podlega dyskusji" a tak naprawdę jest zwyczajną głupotą.

Dzieci nie powinny musieć pracować. Rodzice decydując się na dziecko biorą za nie pełną odpowiedzialność w tym także finansową. Jeśli dziecko musi pracować żeby zapewnić swoje mniej lub bardziej podstawowe potrzeby to jest to sytuacja skrajnie patologiczna. Założenie,
o tak byczq, małe lewaki chciałyby siedzieć całe dzieciństwo na rodzicielskim socjalu bez brudzenia sobie rączek i piciu sjowego late. Wezmą sie do sprzedawania paróweczek to szybko zrozumieją jak Elon Musk ma ciężko z podatkami