Wpis z mikrobloga

Juz nigdy nie bedzie czerwca 2018 roku. Juz nigdy nie bede mial takich mozliwosci jak wtedy zmienienia biegu wydarzen ktore ochronilyby mnie przed samotnoscia i w konsekwencji bankructwem.

Nigdy nie bede juz zarabial takich pieniedzy w tak latwy sposob co wtedy. Nigdy tez nie zalatam tej pustki ktora w tym czasie nastala.

Porazka zycia uczuciowo-finansowego ktorej nie da sie juz naprawic
  • 26
Ja Cie to pocieszy to ja wziąłem 100k kredytu i straciłem ponad 300k na hazard. Teraz mam jeszcze 20k kredytu do spłaty i zostało mi 19 zł do środy. Nie mam jak zarabiać kasy bo wszystko idzie na bieżące życie.
Terapia psychologiczna pomogła.
@pieczony_szczur_z_ogniska: wiem, że to banał, ale pamiętaj ze wszystko co byś chciał zrobić jest kwestią twojej decyzji. Byłem w podobnej sytuacji w 2015. Po stracie oszczędności życia, po rozstaniu, z depresją, a w tle rozwód rodziców. Nie było łatwo i wiem, że miałem dużo szczęścia, bo dziś jestem już stabilny finansowo, posiadam własne mieszkanie i mam stabilna i dobra pracę. Nie potrafię powiedzieć co dokładnie zrobiłem w tym czasie, ale w
#!$%@?. 100k w 3 lata to nie kilka milionów, ze się nie da tego odrobić.

@kzk87: Ten hajs mogl pojsc na mieszkanie. Przy tych wzrostach jakie mielismy od 2018 i inflacji to potrzebowalbym 200k na chwile obecna zeby byc w tym samym punkcie. I to tylko o finansach mowa. Jedyna opcja teraz na taki hajs to emigracja.