Wpis z mikrobloga

  • 23
@albo_wutka_albo_buk nie, to znaczy, że takie ma.

Lewicowe kobiety to są ustawienia fabryczne tej płci. U facetów ustawienia fabryczne to prawicowość. I obie płcie mądrzeją w taki sposób, że facet staje się z czasem coraz bardziej lewicowy bo zauważa, że często może mu się to bardziej opłacać, a kobieta staje się coraz bardziej prawicowa bo zauważa, że z czasem często może jej się to coraz bardziej opłacać.

I jako, że co druga
@zblazowany_ a niech sobie robią co chcą, ich wybór. Tyle, że jak ja będę miał wybór i będę mógł robić coś co akurat nie będzie w ich interesie (a będę chciał) to też powiem, że ,,no to teraz dupa cicho. Ja niczego nie broniłem".
A konsekwencje ludzi i tak często same znajdują.
@zblazowany_ nie. Ale chcę mieć możliwość wybierania tego co jest skrajnie w moim interesie tak samo jak teraz polki mają możliwość wybierania tego co jest skrajnie w ich interesie. Mścić się? Nie będę miał takiej możliwości + nawet jeśli będę miał jakieś szanse u innych kobiet to nie będą te same p0lki i będzie i tao trzeba podchodzić do każdej indywidualnie i oddawać jej to co sama daje. Także mszczenie się odpada
@doveo dużo się rozpisywałem na ten temat ale jest on niestety skrajnie niepoprawny politycznie i kontrowersyjny. Dlatego stwierdzam, że sam musisz się domyśleć i spróbować sobie wyobrazić dlaczego tak uważam, dlaczego moim zdaniem tak jest. Ja tego nie napiszę, ponieważ byłaby to krytyka chyba wszystkiego co społecznie jest popierane i akceptowane: począwszy od państwa, przez kapitalizm i po same wartości rodzinne i rodziny, kobiety. Ogólnie jest to rozległy temat co do którego
@doveo mogę jeszcze powiedzieć, że stworzyłbym tekst który byłby jednocześnie postrzegany za: Mizoginistyczny, antynarodowy i antypatriotyczny, sceptyczny wobec tradycyjnych wartości i tradycyjnych ról płci oraz moralności współczesnego społeczeństwa, jakby anarchistyczny, sceptyczny wobec religii i podejścia współczesnego kościoła, cyniczny i może jeszcze by się coś znalazło jak np krytyka kapitalizmu (chociaż komunizmu też nie popieram i też krytykuję). A więc po co mam się tak produkować aby samego siebie oczerniać. Aaa, makiawelizm też
@Al-3_x nie mówiłem nic o tym, że ktoś ma wrodzone poglądy. Sam sobie to powiedziałeś bo jesteś głupi i mnie nie rozumiesz.

Mówiłem raczej o wrodzonych skłonnościach,predyspozycjach naturalnych do popierania określonych perspektyw w pierwszej kolejności.
Kobieta jako bardziej otwarta na innych ludzi, nastawiona na to aby był ,,pokój wszystkich ze wszystkimi i aby każdy miał tak jak chce i miał dobrze" - jest ogólnie z natury mniej konfliktowa i przybiera lewicowe poglądy.
@Al-3_x ( _)
()

Rozmowa z Tobą nie ma sensu bo niczego nie rozumiesz. Jeśli jesteś akurat skrajnym lewakiem i przy okazji facetem - to też nie jesteś za mądry bo brakuje Ci prawicowej podstawy.
@Ksut_Melodi: Odpowiadając, jednak na poważnie to całe to założenie rozbija się już sam fakt, że ideologie nie mają stałego charakteru. Nacjonalizm w 18 wieku i dzisiejszy to dwie zupełnie różne sprawy. Przed 18 wiekiem w ogóle mówienie o samym patriotyzmie nie miało większego sensu, bo pojęcie tożsamości narodowej było dopiero w powijakach. Lewica też zmieniała swój status, bo dawniej była skierowana głównie do robotników i chłopów. Ideologie są zakorzenione w kulturze,
Oj już nie obrażaj się. Tylko sie z tobą droczę bo mnie bawią twoje poglądy. A co idei to jestem nazbolem.


@Al-3_x: bawią cie, a jednocześnie łapiesz za słówka gdy ktoś próbuje włąsnymi słowami powiedzieć co myśli. Nie każdy ma maniere obnoszenia sie mądrze brzmiącymi keywordami.