Wpis z mikrobloga

#przegrywpo30tce #przegryw

Mając wolny weekend przeglądałem stary hdd sprzed dobrych 13 lat i jeden folder zwrócił moją uwagę bo zajmował ogrom miejsca. Pomyślałem, że zerknę co to jest zanim wywalę to w pi#du...

I poczułem jak podłoga usuwa mi się spod nóg. Były to foty jakie koleżanka którą poznałem na studiach zostawiła mi na pendrivach abym zgrał na dvd. Zgrałem ale wygląda na to, że zostały na dysku. 13 letnia podróż w czasie ale oczami normików. Albumy z jej wczasów w Egipcie 2006, 2007, 2008 z chłopakiem, Tunezja, Irlandia (też praca za barem), Litwa (Litwa już z innym - ale za to zakolakiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Plaże, hotele, piramidy, zwiedzanie, jazda wielbłądami, opalanie się na jachcie, restauracje, spotkania ze znajomymi no i prywatne foty raczej nie przeznaczone dla obcych + studniówka. Musiała mieć 16/17 lat na tych pierwszych. Nie wiem jakim cudem udało mi się ją przekabacić w pomoc z archiwizacją tego wszystkiego ale 2008/2009 to były czasy gdy byłem dużo pozytywniej nastawiony do rzeczywistości i startowałem tak jak mogłem do tych co mi się podobały a jak lepiej zwrócić na siebie uwagę jak nie przez to, że pomożesz jak możesz? () Zazdroszczę tak mocno tym bardziej, że dostawałem feedback, że jestem irytujący pytając tylko jak tam jej pasja (związana z fotografią i to nie amatorsko).

I chyba dobrze, że wtedy nie zwróciłem uwagi na to jaki lajfstajl mają panny zapewnione dzięki swoim drugim połówkom bo nie mógłbym konkurować z nimi na żadnej płaszczyźnie. W życiu nie byłem za granicą w swoim 38 letnim życiu. A już na pewno nie będę na wakacjach z kimś kto mi się podoba a ja jej. Nie wiem nawet jakbym miał to zorganizować i skąd wziąć kasę zwłaszcza teraz gdy wszystko idzie w diabły a tu dla takich młodszych ode mnie to było jak wypad do galerii handlowej. No i jeszcze trzeba być fajnym. Teraz społeczeństwo ma dla mnie opcje w stylu: samotna matka z bąbelkiem czyli finansowa studnia bez dna albo singielka której nie wyszło z lepszymi ode mnie. Albo sznur. A ja? Moje potrzeby się nie liczą. Ja nie mogę nawet spojrzeć na licealistkę bo wg. społeczeństwa oraz juleczek to pedofilia i przemoc xD Nie wiem już sam czy to moje narodziny były pomyłką czy to ten świat staje się coraz gorszy a ja wraz z nim bo nienawiść wobec innych tylko się we mnie kumuluje.

A myślałem, że spotkałem kogoś z kim mogę przeżyć kilka fajnych chwil...
niewiadomocowscenariuszujest - #przegrywpo30tce #przegryw

Mając wolny weekend prze...
  • 5