Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Starlink odpalony. Już myślałem że pozydzi i będzie dalej szukał zasięgu po całej Anglii. Ale w końcu się poddał po paru godzinach prób wysyłania odcinka.

Zauważyliście że Odyn zrobił się naprawdę jakiś dziwny? Mimika twarzy, ciągle się miota jak gada, wzrokiem wodzi na wszystkie strony. Często też zapomina prostych słów i nie potrafi przez to skończyć zdania. Udaje że zna angielski coś czytając np. jak czytał tablice przy forcie. Coś tam coś tam po angielsku a później "bla bla bla blaaaaa"
#odyn
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kohut100: myślę że górą wzięła chęć posiadania internetu poprostu, bo co tam robić w tej depresyjnej Anglii? Ale chyba w końcu po to kupił starlinka żeby korzystać z niego w awaryjnych sytuacjach? Odzalowane 400 zł teraz może być wykorzystywane na poszerzenie wiedzy np. wiedzy historycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Korsir:
Jak lubie Twoja tworczosc na YT, tak powiem Ci szczerze, ze nie rozumiem dlaczego tak bronisz tego czlowieka Adasia. Mozesz nazywac mnie frustratem, hejterem czy kim tam chcesz, ale uwazam, odciecie sie od "lodyncow" byłoby dla Ciebie lepsze. Ja rozumiem, ze dzieki odynowi wybiles sie w socjalmediach oraz YT ale nie zastanawiales sie nad tym aby juz odciac pępowinę? Rozumiem, ze jestes cos mu dłużny ale reklama jego sklepu na
@Zbojmar no i tu się trochę mylisz, znam go w realu i wiem, że to co tu jest pisane w większości jest nieprawdą. Sama sytuacja z mieczem. Nie wiem co czytałeś, ale jesteś w błędzie co do tego, że na pewno miecza nie dostanie. Do to widziałeś dotyczyło definicji skarbu z tego co piętami, a miecz pod skarb nie podpada. To co się dzieje z mieczem jest normą. Każdy kto znalazl podobne