Wpis z mikrobloga

@extaza161: #!$%@? play, mialem mnostwo sytuacji z numerem na karte gdzie nagle magicznie wszystkie srodki wyparowaly chwile po doladowaniu i dodaniu pakietu internetu. Okazalo sie ze smiecie zrobily sobie furtke i w czasie kiedy pakiet sie "aktywuje" zaczyna ci sciagac hajs jak za normalne dane bez pakietu i tutaj uwaga, jesli doladujesz tyle ile potrzebujesz czyli np 25 zl za jakis pakiet netu za 25 zl, to mimo ze wlaczyles usluge
@mecenas-z-piaseczna: Zgłaszałem ich za to do UOKiK, gówno zrobili xD
To, że mam do dzisiaj numer w play jest tylko dlatego, że większość rozmów prowadzę już przez whatsupa lub inny komunikator i mam praktycznie 24/7 dostęp do neta. A poza chatą mi starczył bieda pakiet z play.
No ale dzisiaj się miarka przebrała, bo pizza przyjedzie w trakcie, a nie przed meczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rok 2022, ktoś używa telefonu na kartę...

karta jest kompletnie nieopłacalna, przynajmniej dla mnie.


@Willy666: Czyli widzisz to tylko przez swoją perspektywę. Mając abonament, wydawałbym więcej pieniędzy miesięcznie, niż doładowując numer na kartę. Ktoś kto dzwoni już praktycznie tylko przez komunikatory, potrzebuje tak naprawdę tylko 1 gb miesięcznie internetu, a na to 10 zł Ci starczy, nawet w tak #!$%@? sieci jaką jest play.