Wpis z mikrobloga

@olsnienie: podejrzewam że gdyby lokalny empik czy smyk nie mialy z dupy cen to bym sobie sam czasem kupił xd

Empik wolal chyba coś ok 25 zł a smyk upadł na głowę i mieli to chyba wycenione na 3 dychy xddd

A wiadomo paczki z neta w normalnej cenie to się nie opłaca zamawiać bo drugie tyle za przesyłkę dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Eh, szkoda że
@BorysKafarov: u mnie w smyku też 29,90 zł ktoś chyba odleciał z ceną :D na szczęście mam hurtownię z zabawkami dziecięcymi i tam kupuje po 18zł, a kiedy były w Lidlu paczki? ja dopiero otwieram od tygodnia i tak kupuje po 2-3 boostery i dopiero dziś coś wpadło sensownego a tak to dwóch trainerów po 5-6 € i ze dwa Pokemony po 1,5 €
@olsnienie: o panie u mnie właśnie nie ma gdzie tego kupić, żaden sklep z zabawkami nie handluje. W Lidlu było w zeszłym roku raz po 2 dychy, drogo ale najtaniej lokalnie było

Tak to zamawialem przez neta to booster wychodził 15-18 zł, zależy skad. Poza tym to samych boosterów solo to mało kupiłem bo ogólnie to kupiłem dwa trainer boxy żeby miec zestaw kości i głównie stąd miałem boostery xd

Ale
@BorysKafarov w empik możesz kupić trochę taniej ( ͡ ͜ʖ ͡) Zamawiasz cokolwiek z odbiorem w salonie ( np folie na karty) i jak zamówienie będzie gotowe to dostajesz w mailu kod na 20% zniżki na asortyment, który mają na miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)