Wpis z mikrobloga

Niestety ale na Wykopie naprawę działają rosyjskie trolle. Świetnym przykładem jest @elleander, który twierdzi, że USA są bardziej zbrodniczym państwem niż Rosja. Ciekawe dlaczego Polak miałby tak pisać o naszym sojuszniku a przy tym tak przejmować się losem krajów trzeciego świata. Interesujące jest to, że chyba wielu się z tym poglądem zgadza.
#ukraina
a.....i - Niestety ale na Wykopie naprawę działają rosyjskie trolle. Świetnym przykła...

źródło: comment_1669394222r7tzfmljprFnC4fu7ZKU2z.jpg

Pobierz
  • 7
@CzeczenCzeczenski: @antoni-blazejewski: To jest raczej ruski klasyk, klepany od kilkunastu lat.

Przy okazji przypadkiem pomija się przyczyny tych amerykańskich interwencji. Ba, nawet pomija się fakt, że Rosja często im się nie sprzeciwiała w ONZ, a bodaj dwie nawet poparła xDDD

Co zabawne, ciągle pojawiają się te same bzdury o tym wywożeniu ropy z Syrii, czy tam z jakiegoś innego #!$%@?. Tak, bo #!$%@? infrastruktury i budowanie jej od nowa dziesiątkami
@antoni-blazejewski
Ja wspierałem mnóstwo zrzutek dla Ukrainy i na drony i na mundury, wysyłałem kasę bezpośrednio ma konto Sił Zbrojnych Ukrainy. Kupowałem jedzenie ciuchy, buty. W dodatku nienawidzę ruskich.
Wiesz ile razy zostałem tu już zwyzywany od onuc i ruskich trolli?
@antoni-blazejewski: wystarczy policzyć liczbę cywilów w czym problem? tyle większość wykopków, żyje w przekonaniu że usa nigdy nikogo bez powodu nie zabiły. Tak jak izrael nie strzelał specjalnie do szpitali.

Wywołanym przez Iran i Ansar Allah.


@antoni-blazejewski: tak tak sobie to tłumacz