Wpis z mikrobloga

Tak przy okazji: jesteś prawnikiem? Ale jesteś adwokatem albo radcą prawnym? Bo wiesz o tym, że bez tego twój tytuł jest g... wart? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gandalf_bialy: Koniecznie poinformuj o tym sędziów, prokuratorów, doradców podatkowych z mgr prawa, notariuszy, prawników robiących jako in-house, asystentów sędziów, radców Prokuratorii Generalnej, legislatorów, komorników, rzeczników patentowych z mgr prawa oraz referendarzy sądowych.
  • 3
  • Odpowiedz
Czyli nie jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aby zostać np. sędzią, też trzeba zrobić aplikację, tak samo z prokuratorem jest. Nie wymieniłem wszystkich zawodów/aplikacji, ale jak się domyślam, innych aplikacji też nie masz zrobionych?
Nie mając zrobionej żadnej z tych aplikacji, nie masz tak naprawdę prawa do udzielania porad prawnych, udzielania opinii itd. Czyli twoja opinia niczym się od mojej nie rożni. Wiem, że to boli, ale to
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Przy okazji: "Filipterka25" to rodzaj żeński. A ty ewidentnie w wypowiedziach jesteś rodzaju męskiego i zdjęcie profilowe jakby też masz jakiego faceta (niewiele widać na nim zresztą). To o co tu chodzi? Masz jakieś zaburzenia osobowości? A może to nie twoje konto?
  • Odpowiedz