Wpis z mikrobloga

@dronikk: Ja polecam Kuchnię Vikinga - cenowo bardzo przystępnie, dobre makro w diecie plus smak w top3 cateringów. Sam dziś na promocji zamówiłem na miesiąc kolejny bo warto.

W kategorii smak to najlepsze jest Nice to fit you, ale to już dość droga dieta.
@dronikk: Tak, jeden z najgorszych jakich próbowałem. Plus kolezanka miała przez miesiąc, codziennie 2 z 5 posiłków lądowały w koszu xD

Z takich które tez zdecydowanie odradzam do Pomelo (masakra to była), Wysmakowani (jedzenie bez smaku jak dla dzieci 3 letnich) oraz Biały widelec (biały chleb tostowy w cateringu dietetycznym xdddd)

Teraz miałem przez miesiąc catering żony Polaka Rodaka czyli Anny Lewandowskiej (Super menu) i o ile nie był zły tak
@dronikk: miałam brokuła, przerzuciłam się teraz na ntfy, bo jakieś mega zniżki wjechały i dużo dobrego słyszałam i jestem tak rozczarowana ich jakością, że wracam z powrotem do brokuła.
@RadeqW: u mnie nawet nie o udziwnienie chodziło, ale o sam wygląd i smak. plus raz się też przytrułam ( ͡° ʖ̯ ͡°) z brokułem zero problemów jak do tej pory, a skoro cenowo korzystniej to po co przepłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiele diet pudełkowych próbowałem i jak ktoś pisze, że jest rozczarowany ntfy to serio nie wiem co odpisać. Oczywiście o gustach niby się nie dyskutuje, ale WTF? Przecież ich potrawy na głowę biją smakiem większość kateringów dietetycznych...
@dronikk: Obecnie biorę dietę banana i jest sztos.
Do tego razem z różową bierzemy gym 3500 (6 posiłków) i każde z nas zawsze ma jakiś obiad (posiłek okolotreningowy to często jak obiad)+ resztą się dzielimy