Wpis z mikrobloga

Jedna z niewielu uczciwych promocji na black friday więc myślę, że warto wypromować.

Bardzo dobra nawigacja NaviExpert:

- realna i prawdziwa przecena o 50%, bez uprzedniego zawyżania cen
- oficjalna zapowiedź, że jest to najniższa dostępna cena bo od nowego roku produkt drożeje (patrz Allegro jak się to robi)
- możliwość wykupienia kilku abonamentów na zaś by zaoszczędzić na przyszłorocznej podwyżce (nie wiem czy w apce tak się da, jak coś to można kupić kilka kodów na Allegro: https://allegro.pl/oferta/black-weekend-50-naviexpert-1-rok-polska-12916916551)

Zachęcam.
#blackfriday #promocje #nawigacja #mapy #podroze
Pobierz
źródło: comment_1669373579KFcRxJMXaKpPaXcHHZ26on.jpg
  • 6
@Krupier: Zapytam tylko z ciekawości, po co korzystać z innych map jeśli dostępne są bezpłatne od Googla?

Są jakieś dodatkowe filtry (np. nawigacja dla Tirów, pojazdów specjalnych)? W czym taka nawigacja jest lepsza i warto za nią zapłacić?
Zapytam tylko z ciekawości, po co korzystać z innych map jeśli dostępne są bezpłatne od Googla?


@blunch: nie wiem, może dlatego, że nawigacja googlowska jest #!$%@??

Są jakieś dodatkowe filtry (np. nawigacja dla Tirów, pojazdów specjalnych)?


@blunch: nie wiem, korzystam na osobówce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sarveil: średnie mapy, często nieaktualne, słabe wyznaczanie tras, kiepski traffic. Za granicą np. na Bałkanach używanie jej to wręcz samobójstwo.
@Krupier: Szczerze, i bez żadnej docinki - używam google maps od nie wiem, 8 lat? nigdy nie wyprowadziły mnie w pole i zawsze dojechałem, nawet do Szwajcarii / Chorwacji ( o ile to jakikolwiek wyznacznik czegokolwiek). Dla mnie, zwykłego kierowcy, w zupełności to wystarcza. Nie muszę oszczędzać 10 min na trasie czy 50 km i nie czuję najmniejszej potrzeby kupowania TomToma, Garmina czy innych nawigacji. Jak bym się wybierał w dżungle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sarveil: no i git. Mnie już za dużo razy wrypała w korek, stwierdziłem, że dość. Używam tylko na jakieś krótkie dojazdówki po mieście gdy nie znam adresu konkretnego. Z darmowych zdecydowanie lepsza jest Magic Earth.

Ważne, że mamy wybór. Pozdro!