Wpis z mikrobloga

@Cunpollino: brakuje rzeczy z nakladki, prostego dostepu do wszystkich ustawien, trzeba bedzie przywyknac do przeszukiwania miliona kolejnych okienek, zeby przestawic cos co w xiaomi robiles od strzalu.

Mialem tak po przesiadce z xiaomi na samsunga, a jak zaczalem uzywac tela z "czystym androidem" to juz w ogole byla jazda.
Troche zajmie przestawienie sie.

Nie jest to zaden powod do rezygnacji z wymiany, po prostu czuj sie uprzedzony :)
@PurpleHaze: No coż zamówiłem zobaczymy co to przyjdzie :D Myślisz, że xiaomi w ramach gwarancji wymieni mi w tej mi11 wypalone ikony wifi, baterii, zasięgu? właściwie to cały górny pasek, bo chciałem go wysłać na wymiane pęknietych plecków + przy okazji ekranu żeby go sprzedać wtedy ;P
@Cunpollino: Wypalony ekran powinni, tylko znajac polskie serwisy, to moze sie okazac ze pekniete plecy = uszkodzenie mechaniczne majace wply na ekran i #!$%@? drogi kliencie.
Nic nie szkodzi sprobowac, natomiast wypalenie juz chyba wyklucza rekojmie i tu juz mamy typowa gwarancje. To bym chyba od strzalu z CCS sie kontaktowal i przez nich zalatwial, niz przez sklep.
Zawsze to szybciej.
@PurpleHaze @Cunpollino Wcale nie ma problemu w nawigowaniu w ustawieniach. W Pixelach jest to wszystko uproszczone i bardziej intuicyjne jak w Xiaomi, czy Samsungach. Jak jednak już pamięcią mięśniową nie możesz trafić to masz u góry pasek z wyszukiwaniem tego co Cię interesuje. Na czystym androidzie działa to mega szybko i sprawnie, co w innych telefonach jest niemal bezużyteczne.
@Cunpollino Co do gwarancji to o ile jest europejska dystrybucja to będzie miał jeszcze co najmniej rok. Warto wysłać do autoryzowanego serwisu w Niemczech. Przyjmują Pixele z całej unii i nie robią problemów z wysyłką za granicę ale kasują wtedy 7 euro. Wysyłka do Niemiec wychodzi 20 przez naszą Paczkę Polską.
@Cunpollino: nie odpowiem na to pytanie, dwa zupelnie rozne telefony.

Ja bym zostal przy mi12 ze wgledu na rozmiar, aczkolwiek majac na uwadze ze to miui, oraz procesor bardzo pradozerny.

Pixel jest wiekszy, bedzie na bank dluzej wspierany przez googla no i fotki to jakosc sama w sobie. Ale brak voLTE i 5G w Polsce to raczej troche lipa.