Wpis z mikrobloga

Z okazji #blackfriday #revolut oferuje swój najwyższy plan metal w rocznej subskrypcji z 50-procentową obniżką. Dzięki niemu klienci mają dostęp między innymi do nielimitowanej wymiany walut, wysokiego ubezpieczenia w podróży, ochrony zakupów i zajebiste metalowej karty debetowej( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych użytkowników. Jeśli ktoś nie ma tam jeszcze konta, to mogę podrzucić swój link zaproszeniowy i zapłacę 50 cebulionów za spełnienie kilku prostych czynności. Poza tym trochę już znam tę appkę, więc chętnie pomogę i odpowiem na jakiekolwiek pytania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś chętny?

#banki
  • 16
Ze swojej strony daję 50 złotych i "support". To ty wychodzisz na Janusza, bo boli cie, że też na tym zarobię xD


@nabrzmialy: Fajnie jakbyś o tym wspomniał we wpisie a nie udawał dobrodusznego. DOdaj, też że ten co się skusi musi wydać 30 zł na przesyłkę karty + wydać w sklepie musowo 50 zł abyś Ty otrzymał jakikolwiek bonus i oddał to 50 zł xD
@BananowyKrol: czy ja udaję dobrodusznego? Napisałem o kilku prostych warunkach, ale jak kogoś zainteresuje, to napisze więcej. Jeśli uważasz, że zrobienie 3 transakcji po 15 złotych (zakupy dla siebie, nie dla mnie!) jest wielka rzeczą, to współczuję.

Co do karty masz rację, ale nie do końca. Swój post zacząłem od promki na black Friday. Jeśli ktoś będzie chciał z niej skorzystać, kartę będzie miał za darmo.

Spadaj na #czarnolisto januszu

Edit: