Wpis z mikrobloga

#elitedangerous Pierwszy Stargoid już w bąblu, nazwano go Taranis.

Naprzeciwko wyruszyła misja pokojowa w megashipie nazwanym Kingfisher, było nawet CG dzięki któremu go zbudowano.

Taranis jednak się nie zainteresował Kingfisherem, mimo wszystko do spotkanis doszło z mniejszymi kolegami:
Keris - #elitedangerous Pierwszy Stargoid już w bąblu, nazwano go Taranis.

Naprzeciw...
  • 9
@Keris: ehh, niby fajnie ale mogliby dodać więcej kosmosu do kosmosu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- komety,
- dyski akrecyjne,
- magnetary,
- protogwiazdy,
- przerobić czarne dziury,
- dopieścić pasy planetoid i pierścienie,
- DODAĆ WIĘCEJ STATKÓW!
- urozmaicić Questy,
- dodać nowe mechaniki lotu w niesprzyjających warunkach,

...to nie, mamy symulator lotów kosmicznych a oni dodali FPSa a teraz mydlą oczy jakąś dramą z ufoludkami
@Dwudziestydrugi: Ogólnie się zgadzam, choć co do statków: chętnie zobaczyłbym takie mniej modułowe, bardziej przeznaczone do np tylko eksploracji albo tylko górnictwa, ale za to lepsze w tym od innych. (Mające część slotów np tylko na rafinerię albo brak broni itp).

Ja bym chciał ładniejsze gazowe olbrzymy z taką jakością jak planety odyssey, też generowane proceduralnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alryh: Gankerzy zazwyczaj nie są dobrzy w walce, ale pewnie są wyjątki. Jak zawsze żerują na braku uzbrojenia ofiar, w tym wypadku buildy ax są raczej kiepskie vs ludzkie statki z tarczami.
@Keris: Ja sobie przedwczoraj podleciałem tam, było pełno ludu, ale Kingfisher rozbity, nie dało się odczytać logów. Po paru h info, że plik z logami da się odczytać to lecę tam znów Andrzejem (Phantom explo), a tam przy Kingfisherze kilka medus i cmdr's, a na czacie ostrzegają przed gankerami. I oczywiście zabił mnie jeden z nich, przed którymi ostrzegali :D
Ale no, ja i tak latam zawsze w open ( ͡
@deviator: Masz na myśli systemy planetarne? W SC póki co masz 2 ręcznie robione w tym jeden jeszcze nie odsiedzalny więc mogą sobie pozwolić na hand crafting ( ͡° ͜ʖ ͡°)