Wpis z mikrobloga

Dokładnie rok temu zapytałem od czego zacząć programowanie:

https://www.wykop.pl/wpis/61454699/naukaprogramowania-od-czego-zaczac-czy-polecacie-j/

I przez ten rok nie zrobiłem zupełnie nic. xD.

Czy gdybym wtedy zaczął regularnie, rzetelnie się uczyć i potem robić projekty, 2h dziennie 5 dni w tyg co by przez rok dalo objętościowo okolo 500h nauki, czy teraz byłbym programistą i zarabiałbym chociaż te 5k do łapy?

#programowanie #naukaprogramowania
Pobierz MlCHAU - Dokładnie rok temu zapytałem od czego zacząć programowanie:

https://www.w...
źródło: comment_1669325163zcRJd7C5nLnIUGkbYIgN0E.jpg
  • 19
Gdybys tak robił to nie wykluczone ale raczej wykluczone abyś tak sam z siebie cisnal


@IlllI: podobno ludzie po polrocznych kursach z javy dostaja prace juniora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MlCHAU: każdy ma swoje tempo nauki tylko trzeba zacząć się uczyć xD
I jak już zaczniesz to wtedy zobaczysz że mimo wszystko będziesz czasami dłużej nad tym siedział w ciągu dnia, bo coś więcej będziesz się chciał dowiedzieć albo coś dopisać do swojego programu
@MlCHAU: Kup jakiś kurs video za 50 zł przerób go od deski do deski. Mowie żebyś kupił bo wtedy będzie ci szkoda tak o to olać. Potem znajdź jakieś ciekawe mini projekty na yt czy tutoriale i podziubaj. W najgorszym wypadku będziesz miał podstawy programowania i wiedział jak to wyglada. Nic nie stracisz a może złapiesz zajawkę i będzie git. Wiele osób zaczyna coś robić bo robił to starszy brat kumple
@MlCHAU:
Oczywiście, że są podzielone - bo to kwestia języka, Twojej umiejętności przyswajania wiedzy, umiejętności sprzedania się na rozmowie, odpowiedniego nastawienia, miejsca zamieszkania, itp. W zdecydowanej większości przypadków jednak osoba mająca za sobą po prostu X miesięcy nauki, gdzie X < 12, bez komercyjnego doświadczenia, nie dostanie 5k na rękę. Przynajmniej nie na ogólnych zasadach. W ramach zerowego zusu to pewnie 5k mógłbyś wyciągnąć.

@aphen: Jak tam nauka programowania? (
@MlCHAU jak juz rok #!$%@?, to nie masz tam czego szukać (ʘʘ)

Tak serio programowanie to ciągły rozwój. Ta nauka podstaw to tylko mini wstepniak, nikt Ci nic nie będzie kazał, jak nie bediesz się rozwijał z własnej chęci, to nikogo to nie będzie interesować, jak i twoja kandydatura na inne stanowisko. Studia uczą się uczyć i tylko pokazują możliwe kierunki rozwoju.

No chyba że chcesz przez 10