Wpis z mikrobloga

#panstwozdykty #chlewobsranygownem #zalesie #motoryzacja
Żyjemy w Państwie teoretycznym. Opodal mojej kamienicy od kilku dni koleś rozkręcił na lewo mechanikę samochodową i lakiernictwo. Blacharstwo oznacza w sporej mierze szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla. Mechaniki to wymiana zużytych części na nieco mniej zużyte, płyny spuszcza do kanalizacji deszczowej a odpady lakiernicze wyrzuca do pobliskich śmietników. Nawet opony zmienia bez wyważarki i zdejmując ręcznie i zakładając ręcznie. Wypuszcza jeżdżące trumny na kółkach i się cieszy, że Ukraińcy płacą za nie jak za złoto. Rozkręceniem lewego interesu próbowaliśmy zainteresować policję, straż miejską, skarbówkę, wydział ochrony środowiska... nikt nie wykazał zainteresowania. JPRDL... ilu ludzi zginie lub straci zdrowie w szrotach które wypuszcza ne wiem. Ale wiem, że Polska działa teoretycznie.
  • 4
Nawet opony zmienia bez wyważarki i zdejmując ręcznie i zakładając ręcznie


@Emigrant1: W tym miejscu zorientowałem się że piszesz nieprawdę. Ręcznie to możesz założyć oponę od roweru, a nie samochodową. Spróbuj rozkleić oponę od felgi bez maszyny.
@kowal258: No cóż... widocznie i ja i moi sąsiedzi w ubiegłą sobotę widzieliśmy rzeczy niemożliwe. Ale nie... nie czekaj... koleś skaczący po leżącym kole i drugi z brechą walczący z odgięciem kołnierza jednak to robili. I co gorsza zrobili. Więc nie mów mi kolego co jest możliwe a co nie.