Wpis z mikrobloga

Był ktoś na licytacji komorniczej gdzie tylko on wpłacił wadium? Chciałbym wpłacić wadium, ale jest szansa, że nikt inny nie wpłaci i możliwość odbycia się drugiej licytacji kusi, po jeszcze niższej cenie. Czy jeśli wpłacę wadium, pojawię się i po prostu nie zalicytuję, wadium wraca i odbędzie się druga licytacja?
#licytacjekomornicze #komornik #prawo
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toshibaas: tak jak piszesz, nie licytujesz, wadium wraca do Ciebie. Problem może się tylko pojawić jeśli wierzyciel nie wniesie o wyznaczenie II terminu licytacji (czasem wierzyciel nie wnosi, czasem po prostu zapomni złożyć takiego wniosku) ¯\_(ツ)_/¯
@toshibaas: Kurcze zazdroszczę, ja na licytacjach zawsze masę osób trafiam, plus nie ciesz się drugą licytacją, byłem raz na takiej to z ceny wywoławczej 530k skończyło się na 900k, bo tą akurat spółka inwestycyjna brała udział xd
@toshibaas: Wadium zostanie Ci zwrócone,. Widziałem jednak takie licytacje, gdzie na drugim terminie wylicytowana cena była wyższa niż cena wywołania z pierwszej licytacji :)
@perfumowyswir: Nie wiem czy Cię interesuje, ale był jeszcze jakiś paź i chciał się dogadać przed licytacja - pewnie chciał kase za nie licytowanie, a i tak by nie licytował. Sama licytacja została odwołana przez sąd, a pewnie bym wygrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@perfumowyswir: nie wiadomo. Komornik nie wie, Pani co odwołała nie wie. Na pewno odwołana bo czekalem 20 minut po czasie, żeby sie nie okazało, że jednak jest. Duza cześć tych osob to idzie tylko po podział kasy przed licytacją i dlatego ich jest tyle. Realnie to polowa jest zainteresowana. Staruchy widza w tym kase z samego podziału przed.