Wpis z mikrobloga

@Mam_jedno_pytanko: oby, dopiero zaczynam skupowanie :D jednodniowy alupek to wiadomo - raz jest taki, raz sraki - bez znaczenia. Po prostu maly sukcesik, bo mnie wczoraj revolut #!$%@? i juz mialem odlozyc zakupy na dzis, ale jednak wkoncu przelknąlem te 0.5% prowizji i w nagrode zyskałem 10.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mazaken: gratulacje że wytrzymałeś tak długo i nie wszedłeś na poprzednich zjazdach. Widziałem Twój wpis wczoraj i zapomniałem zapytać. Dokopałeś się czy ten limit wymiany na revolut jest liczony na miesiąc kalendarzowy czy jako miesiąc od daty ostatniej wymiany?
Bo wymieniam przez revo raz w miesiącu do limitu 5k i też ten 0,5% się czasem pojawia.
@JuzTuKiedysBylem: ubzdurałem sobie rok temu, ze czekam na 15 i tak jakos wyszło :| uznalem, ze najbardziej sie oplaca wywazyc ryzyko w obie strony. Wpis z revolutem usunąłem, bo zdalem sobie sprawe, ze zle pamietalem - zawsze na revo przelewałem dolary/euro i dalej z revo na gielde, wiec moze ta prowizja byla zawsze a ja sie odpalilem bez powodu xD. Tak czy siak 0.5% zdzierstwo, ale uznalem, ze nie bede sie
@mazaken: ja używam też walutomatu i podejrzewam że przy okolicach 5k i wyżej nawet te 0,5% revo wychodzi taniej ostatecznie niż walutomat bez prowizji ale na wyższym kursie bazowym (który jest niby najtańszą alternatywą).
@To_The_Moon: a kto by mi sprzedał dogebonki na revolucie?

gadamy o prowizjach za przewalutowanie pln-usd bo sie wczoraj #!$%@?łem, bo wysłałem sobie plny na revo zeby juz tam przewalutować i dalej na giełde, a tu za wymiane 7000zł prowizja 50 :| no i coś mi to się gryzło z tą rewolucją w wymianie walut z której zawsze słynęli. A Revoluta zawsze używam jako pośrednika między polskim bankiem a binance, bo nasze
@mazaken: no fakt, ja kiedyś z aliora wpłacałem na binance i mi zablokowali konto, musiałem o 3 w nocy do nich dzwonić i mówić jakieś bzdety, ze zdaje sobie sprawę z ryzyka... Wielki brat nie lubi jak robisz ze swoją kasa co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)