Wpis z mikrobloga

Kto by pomyślał, że wzrostowicze tak będą się martwić o resztę społeczeństwa i dawać złote rady( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Takie "apele" to tylko potwierdzenie, że pali się grunt u różnorakich fliperów, pośredników itp i w miastach powiatowych pewnie już ludzie nie chcą kupować kurników po 7-8k i płacić raty 4k przy zarobkach blisko minimalnej, w najlepszym wypadku średniej krajowej jak to często bywa w mniejszych ośrodkach miejskich, że o zadłużaniu się na 700-800k przy obecnych stopach procentowych, żeby kupić sensowne mieszkanie dla rodziny w dużym mieście nie wspomnę.

Złote czasy minęły na bliżej nieokreśloną przyszłość dla branży, skończyło się "wyrywanie" sobie mieszkań na zerowych stopach.
#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny #takaprawda
niewiemjakiwybrac - Kto by pomyślał, że wzrostowicze tak będą się martwić o resztę sp...

źródło: comment_16692028229tyVPGmMNo9ySJ1mb6Pwbe.jpg

Pobierz
  • 11
@BHN_LLU: Już uwierzę, że tak bardzo Ci zależy "na ludziach" XD

Jak Ci zależy to wygłaszaj apele na grupach z kredytami hipotecznymi z fb, bo tam mnóstwo ludzi zostało nagonionych na kredyty po bile na promocji 0% przez pośredników kredytowych, którym zależało aby zgarnąć jak największe prowizje.
@mickpl: na to już za późno, ja ten tag śledzę od kilku miesięcy, i już mam dosyć... grup na FB mi nie potrzeba i tak tracę czas na te bzdety. Ale robicie ludziom szkodę to pewne
@niewiemjakiwybrac: O tym że jest drogo i trzeba zaczekać to ja słyszę od 15 lat. Przez ten czas kupiłem kilka mieszkań dla siebie i wybudowałem dom. Zawsze było drogo i gołodupcy czekali na spadki. Jest duża różnica czy ktoś kupuje dla siebie do mieszkania czy jako inwestycja. Ten drugi cel to faktycznie średnio tak teraz się kalkuluje bo są znacznie lepsze miejsca do inwestowania niż nieruchomości. Jeśli ktoś chce po prostu