Wpis z mikrobloga

Naprawdę zdumiewa mnie ze niektórzy to się łudzą o jakieś sukcesy na tych mistrzostwach, o cokolwiek. Trenera nowego powołali to ludzie rozkminiali jego osobę, styl prowadzenia gry xD Gościu to zwykły gruby krętacz wyjęty żywcem z czasów PRL, dosłownie jak z mema o Januszu a dziennikarze się nad nim rozwodzili jakby to był jakiś ukryty brazylijski geniusz.
Nasi piłkarze #!$%@? są i taka jest prawda. Kilku gra co najwyżej taka średnia liga, typowi kopacze za pieniądze jakich wielu. Jeden jest wybitny ale sam sobie nie poda, nie obroni i nie zaatakuje a on zbierze zawsze zjeby bo przecież jest najlepszy to jak sam nie potrafi? xD
Jedziemy, dostajemy #!$%@? i wracamy czyli tak jak zwykle i nad czym tu się rozwodzić? Wczorajszego meczu nawet nie oglądałem bo szkoda czasu lepiej w tym czasie podłogi umyć. Oczywiście się nie zawiodłem, nic nie stracilem i było jak zwykle.
Dobra, lekkie zdziwienie ze nie przegraliśmy.
Jakbym był takim Robercikiem to nigdy bym się nie zgodził na grę w reprezentacji ale jemu pewnie głupio bo to za miły gość jest. To tak jakby powołali drużynę mieszaną z paraolimpijczykami.
Sukcesem jest dostanie się na mistrzostwa i jak dla mnie to już temat powinien być zamknięty. Co będzie dalej to już powinna być zabawa dla naszych.
#mecz #mundial #polska
Pobierz PancakeV - Naprawdę zdumiewa mnie ze niektórzy to się łudzą o jakieś sukcesy na tych ...
źródło: comment_1669200887TN1q3ZLOZt7m6s5AkOoOsJ.jpg
  • 3
Jeden jest wybitny ale sam sobie nie poda, nie obroni i nie zaatakuje a on zbierze zawsze zjeby bo przecież jest najlepszy to jak sam nie potrafi? xD


@PancakeV: Też mnie to rozwala zrzucanie wszystkiego na Lewandowskiego. Skoro nie ma 100% skuteczności to już się nie nadaje i słaby grajek. Tacy oczekują chyba cyborga. Można mieć pretensję jak z kilku dobrych sytuacji bramkowych lub "setki" by nie strzelił. Wtedy tak. Gdy