Wpis z mikrobloga

Takie oto poradniki krążą w internecie. Nowa ustawa antyprzemocowa autorstwa PiS, poparta przez niemal wszystkie kluby parlamentarne (oprócz części posłów Konfederacji), za którą posłanka Lewicy dziękowała ministrowi Ziobrze ze łzami w oczach, daje szerokie możliwości jak widać.

Ktoś z was już próbował wyrzucić mężczyznę w domu według poniższego poradnika? Dajcie znać czy działa, #rozowepaski

#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #bekazprawakow #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #blackpill
źródło: comment_16691944272IQgWoWRIqG575STiIeAjj.jpg
  • 116
@sildenafil: Mój kumpel jest listonoszem na wiosce i mówi, ze jest tam pewna matka z córką, które robia ustawkę i wsadzają chłopa do więzienie, biedak juz siedział dwa razy, nikt mu nie wierzy.
Poczciwy dobry chłop, ale zona z córką zrobiły mu piekło.
Ci co go znają wiedzą, ze to nieprawda, sąd, policja wierzą tym kobietom
@sildenafil: no nie wiem, czy tak bez konsekwencji xD. Jedna taka akcja i walisz rozwód z jej winy, więc to takie #!$%@? trochę. Na jakiegoś wiejskiego pijaczka sprawdzi się idealnie, ale normalnego człowieka nie można w ten sposób usunąć, bez konsekwencji" bo pierwsze gdzie bym się skierował to papuga i to najlepsza jaka tylko się da i ciąganie różowej wywłoki gdzie tylko się da z każdym, najmniejszym nawet gównem tak, że
@sildenafil: przemoc domowa to trzeba najpierw udowodnić byku, jakaś niebieska kartą? Jakieś wcześniejsze wezwania policji? No to locha niepoczytalna xd. Pierwsze co to zgłaszasz jeszcze wyciek gazu na wieczór w chacie żeby sama się przespała w hotelu xd Cuda można robić zarówno legalnie jak i półlegalne. A policjantów, którzy wydali taka decyzję też ciagasz po sądach za wydanie takiej decyzji, nie wiem jeszcze jak, bo nie jestem prawnikiem , ale na
@Glikol_Propylenowy:

Bo nie wierzę, że od tak, bez żadnego powodu można sobie BEZ KONSEKWENCJI #!$%@?ć kogoś z własnego domu zwyczajnie KLAMIAC.

To czas uwierzyć. Albo przeczytać rzeczoną ustawę i wtedy nie wierzyć, tylko wiedzieć. Przyjęto tutaj zasadę "mniejszego zła". Za mniejsze zło uznano niesłusznie wywalonego z domu partnera niż konieczność mieszkania ze sprawcą przemocy. I gdy kogoś niesłusznie policja wyrzuci - trzeba się z tym po prostu pogodzić. I zrozumieć, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sildenafil:
Punkty 1-3 bardzo zasadne ale co się #!$%@? w 4-6 to jakaś abstrakcja,

Z jednej strony można wyrzucić kogoś z własnego mieszkania na podstawie pomówienia, a z drugiej nie można wyrzucić dzikich lokatorów nawet z nakazem eksmisji bo gdzie się oni podzieją. Mam nadzieję, że punkt 6 to jednak wymysł autorki, a za bezpodstawne wyrzucenie będzie jednak można ją wyrzucić,

Dodaj do tego, że jednak najczęściej to faceta będą wyrzucać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bn1776: punkty 1-3 wcale nie zasadne, bo takie rzeczy można sobie zmyślić.


@sildenafil: zgadzam się, że można to zmyślić ale to nadal decyzja policjanta czy uzna, że ktoś zmyśla czy widzi dowody
Gdy ktoś dzwoni że partner/partnerka napiedala drugą osobę albo rozbija rzeczy w mieskznaiu, jest agresywna, na miejscu pojawia się partol i widzi, że nic nie jest zniszczone, nikt nie ma siniaków, ktoś się logicznie tłumaczy to można podejrzewać,
@sildenafil: Boże jak ja się cieszę, że mimo swojego wieku nadal jestem kawalerem. Pieniądze, spokój, całe łóżko dla siebie. Kładę sie spać i budzę kiedy chcę. Rozwijam swoje pasje i wydaję na co chcę. Jak mnie najdzie ochota to o 3 w nocy oglądam film, jem batona, albo jadę nad morze zapalić papierosa i wrócić. Kawałek c*py roszczeniowej, tępej i pozbawionej zalet imitacji kobiety jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę. Zburzyłoby
@sildenafil: zostaw dodatkowy komplet kluczy u kumpla. Wiem, że z ta przemocą to różne cyrki się odwalają, ale byłbym sceptyczny jeśli o poradniki internetowe chodzi.
@sildenafil: Zadziwiające, że jako sprawcę rozumiesz nie osobę a mężczyznę, a jako ofiarę nie osobę a kobietę. W rzeczywistości chodzi o dowolną osobę, dowolnej płci, która stosuje przemoc domową i zarówno ofiara jak i sprawca otrzymują pomoc. Ofiara pomoc ze strony policji, sprawca m. in. ze strony psychologa w formie kroków ku resocjalizacji.
@sildenafil: Zadziwiające, że jako sprawcę rozumiesz nie osobę a mężczyznę, a jako ofiarę nie osobę a kobietę. W rzeczywistości chodzi o dowolną osobę, dowolnej płci, która stosuje przemoc domową i zarówno ofiara jak i sprawca otrzymują pomoc. Ofiara pomoc ze strony policji, sprawca m. in. ze strony psychologa w formie kroków ku resocjalizacji.


@Phyrexia: w idealnym świecie tak, ale nie żyjemy w idealnym świecie ( ͡° ʖ̯ ͡
@PrzegrywToTwojaWina: Tylko się nie zdziw jak jeszcze sąd potwiedzi jej zeznania pomimo że nic nie zrobiłeś XD Pójdą do sąsiada, ten powie "non stop krzyki awantury i jeszcze pije" (przypadek wprost z mojej rodziny odnoszący się do wujka abstynenta który jeszcze kilka miesie był za granicą XD), a kobieta świadków czy obrażenia sobie załatwi (jakby ktoś ich w ogóle wymagał bo może np powiedzieć np że zmuszales ja do seksu itd
@Kryspin013: Skoro to rozumiesz dlaczego podajesz przykłady marginalne, które być może zdarzają się jeden na tysiąc przypadków, tak jakby były powszechną praktyką? Na tysiąc przypadków gdzie 999 ofiar zostałoby ocalonych przed oprawcą przypada może jedna wariatka, która robi syf swojemu partnerowi co później i tak z reguły wychodzi na jaw i ponosi konsekwencje swojej głupoty.
@Glikol_Propylenowy:

Tyś niewinny jak nieobesrana łąka.
W Polsce żyje kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy mężczyzn, którzy w wyniku rozwodu wylecieli z własnych domów, nie widują dzieci, płacą alimenty (często też na byłą żonę) na podstawie pomówień.

W 2013 roku był duży protest pod sejmem w tej kwestii - wyruchani ojcowie walczący o swoje prawa. Trwało to tygodniami - chłopy rozbiły całe miasteczko namiotowe.
I nigdy bym się o tym nie dowiedział gdybym wtedy nie
Skoro to rozumiesz dlaczego podajesz przykłady marginalne, które być może zdarzają się jeden na tysiąc przypadków, tak jakby były powszechną praktyką? Na tysiąc przypadków gdzie 999 ofiar zostałoby ocalonych przed oprawcą przypada może jedna wariatka, która robi syf swojemu partnerowi co później i tak z reguły wychodzi na jaw i ponosi konsekwencje swojej głupoty.


@Phyrexia: źródło: instytut danych z dupy
@Kryspin013: Skoro to rozumiesz dlaczego podajesz przykłady marginalne, które być może zdarzają się jeden na tysiąc przypadków, t


@Phyrexia: ja nie podałem żadnego przykładu geniuszu xD

Na tysiąc przypadków gdzie 999 ofiar zostałoby ocalonych przed oprawcą przypada może jedna wariatka, która robi syf swojemu partnerowi co później i tak z reguły wychodzi na jaw i ponosi konsekwencje swojej głupoty.


@Phyrexia: No i ten ‰ niesprawiedliwie potraktowanych ofiar jest nie