Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@modzelem narazie tylko wyszedlem z pracy bo to moze byc zwykle "na żołądku stanęło".

@swiniakstatysta
@Trabbrlx
@ciemnienie
@wieszakhybrydowy
no wlasnie pani zastępca kierownika wielkie pretensje do mnie miała i zaczela mi grozic ze zacznie mi zabierac premie jak bede szedl na zwolnienie i wogle wypytywała dlaczego ja a nie zona.
ja ją #!$%@? ze to nie moja wina ze nikt nie chce pracować na moim stanowisku bo nowym płacą 2400 na rękę
@Filip3k91
@ciemnienie
@acidd nie moze ciąć bo nie ona o tym decyduje tylko regulamin pracy sporządzony przez zarząd. to bylo zlosliwe stwierdzenie (jakich wiele z jej strony) na moja uwage ze ja chodze na opieki bo zonie właśnie za l4 premie zabieraja. u mnie jest 80% za czas opieki.
jest po prostu szmatą i tyle.

to jest zwykla zastepca kierownika dzialu, a nie firmy.

takie złośliwości są nagminne z jej strony.
nawet
@Filip3k91 nie. ja zapytalem czy moznami odmowic wyjscia. cytuje: "Czy przełożony moze odmówić mi opuszczenia miejsca pracy gdy zostaję wezwany do przedszkola bo dziecko wymiotuje i ma gorączkę?"

cala reszta postów byla wypadkową pytań użytkowników i wyrzuceniem przeze mnie żalu, ze tak mnie #!$%@? potraktowała. a koniecznie chciala mi odmówić. wiec ciekaw bylem czy mialaby podstawy.

to naprawdę jest proste do zrozumienia, a ty tylko zagmatwales temat
@erebeuzet:

no wlasnie pani zastępca kierownika wielkie pretensje do mnie miała i zaczela mi grozic ze zacznie mi zabierac premie jak bede szedl na zwolnienie i wogle wypytywała dlaczego ja a nie zona. ja ją #!$%@? ze to nie moja wina ze nikt nie chce pracować na moim stanowisku bo nowym płacą 2400 na rękę i czy ma cos jeszcze do powiedzenia bo nie mam czasu stac i jej słuchać. A