Wpis z mikrobloga

@murdoc: Ja ma maka chodzę prawie zawsze w porze śniadaniowej i właśnie często na trasach ale pewnie rano ich nie ma tylko potem jak największy ruch jest
@Dolan: To jest shit test - po tym pytaniu firma stwierdza jak wiarygodne są odpowiedzi ankietowanego. Jak zaznaczy „tak, to jest mało wiarygodny, bo pracownicy McDonalda nigdy nie witają/żegnają gości.
I bardzo dobrze, że nie - nic mnie tak nie #!$%@? jak napastowanie przez pracownika. Jeszcze gorsi są w sklepach z ubraniami co chwilę pytający na wejściu czy nie pomóc.


@Niukron: Akurat w sklepach z ubraniami dobrze jak są, bo mogę szybko o coś spytać albo tylko powiedzieć, że się rozglądam.
@Dolan: I bardzo dobrze, że nie - nic mnie tak nie #!$%@? jak napastowanie przez pracownika. Jeszcze gorsi są w sklepach z ubraniami co chwilę pytający na wejściu czy nie pomóc.


@Niukron: Nie wymagam żeby byli, po prostu nigdy kogoś takiego nie widziałem, a ankieta zawsze o to pyta xD
@Dolan ja widziałem kilka razy i to jest chore xd w fastfoodzie jakas typiara pyta czy smakuje, czy wszystko ok xd aż tak dziwnie i niezręcznie dla niej i dla mnie
A najlepsze, że ci #!$%@?ący liderzy gościnności tylko chodzą po sali, pytają czy smakuje, czasem przynoszą jedzenie czy inny ketchup lub słomkę, a mają stawkę jak menadżerowie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dolan: tak, jak trzeba było pilnować żeby przy kasie samoobsługowej mieć szmate na twarzy i otwierać drzwi nowym klientom tylko jak ktoś ze środka wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)