Wpis z mikrobloga

@msichal: chłopie jakie 300zl, za tyle to masz podstawę, jakbyś chciał kupować wszystko od początku po normalnej cenie to łącznie gra cię wyjdzie około 1500zl
300 gra 2 dodatki po około 200 to już masz 700 i do tego Car packi i nie wiem co. Jeszcze.

Ja kupiłem rok temu forze 4 za 70zl plus za 30zl dodatki które mi brakowało i łącznie za 100zl mam wszystkie Car packi dodatki itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acan123: no ale z fifą to jest oczywiste że jak ktoś jest #!$%@? i koniecznie musi w tego głupiego futa grać od początku I ma jakieś ambicje to kupuje to gówno po pierwszej cenie, a po paru miesiącach spada drastycznie, a w tej forzie to chyba nie ma specjalnie jakiejś rywalizacji.
Pamiętam że parę lat temu grałem w demo forzy 4 (w ogóle wow że dali demo), pomyślałem że nawet fajne,
@msichal: powiem tak Forza to jedyna gra za którą zapłaciłbym 300zl, ale jakby to było tylko 300zl. Bo to na prawdę fajna gra i przede wszystkim dosyć długa rozgrywka.
Jak ja kupowałem forze rok temu to ta gra miała. Już z 3 - 5lat nie pamiętam dokładnie, ale ja wbijajac się po latach nawet nie ludzilem się że będzie mi dane jeszcze uczestniczyć we wszystkim co się odbywa kupując normalnie grę