Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@miret210: 2,56 m
@Krzysztof53647: ja tam jestem zwolennikiem konstruktywnych opinii i jak się okaże, że #!$%@?łem to też dam znać. ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯. Ok 15 tyś.

@Kamil_O: JOKA 555

@tonawiarywkilkarzeczy: 2,56 m

@jbc_putina: nie. Projekt indywidualny w oparciu o Darlene małą.

@pawelwojciech: magnat ceramic biały mat (chyba c45). Daje radę, ale jak możesz to idź w natrysk. Malując wałkiem zawsze zostają różnice pod światło a dałem
@Krzysztof53647: @ehisedi: mam rekuperacje od 2 lat, wcześniej mieszkałem bez wiec jest do czego się odnieść. Na plus zdecydowanie mniej wilgoci w domu, szyby nie parują, łazienka i pralnia nie wali wilgocią, w domu nie ma duchoty, czuć ze powietrze jest wymieniane. Nawet po dłuższej nieobecności nie trzeba wietrzyć mieszkania. Na zimę okna pozamykane szczelnie, filtr wymieniany 2x w roku na zimę dokładam F9 kieszeniowy i nie ciagnie smogu. Wymiennik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spoxman: no winyl jest na podłogę zajebisty jak wybierzesz jakiś w miarę uniwersalny wzór i masz równą podłogę. Ja postawiłem w końcu na płytki, ale wykopki też pewnie by powiedziały, że #!$%@? wybrałem xD

Tak, to jest "nowoczesne linoleum". I co z tego? Wartość użytkowa takiej podłogi jest świetna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kwasek666: serio deska? Ogólnie deski są ładne ale realnie więcej wad niż zalet przy nowoczesnych innych rozwiązaniach. Prawda taka że właśnie panele, winyle itd. są o niebo lepsze, wygodniejsze, prostsze i tańsze i mniej problemów. Tak samo drewniane blaty czy cokolwiek. Laminat rządzi pod każdym względem. Minęły czasy kiedy naturalne było zawsze lepsze. Dzisiejsze nawet koszulki bawełniane to gówno do porządny sztucznych niestety. Drewno ma swój urok ale jako no wielkie