Wpis z mikrobloga

Strasznie słabo zoptymalizowana. Na rtx3060ti i Intelu i5-12xxxx gra włącza się jakieś 3-4 minuty. Każde przypadkowe kliknięcie przycisku robienia zdjęć albo przewijania czasu powoduje pół minutowe wczytywanie gry.

Jak dla mnie gdzie chce sobie na chwilę odpalić grę i popykac tylko się wkurzalem ile się gra może ładować.


@markhausen: coś jest nie tak z Twoim kompem, na Ryzenie 7 5800 i 3060 tego problemu nie mam.
@Dupazbita

@Hieronim_Berelek: przeczytaj jeszcze raz co miałem na myśli. Nie bawi mnie to ze kupowali, ale to ze wiedza ze jest to błąd cenowy a mimo wszystko się awanturują jak im cofną zakup/nie wyślą


Skąd pewność, że tylko "polaczki" tak robią? Dasz sobie uciąć jaja, że szwaby czy ukry postępują inaczej ? (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markhausen: nie napisałeś w jakiej grasz rozdzielczości ale na 3060ti w maks. ustawieniach i 1080p nie spada poniżej 60 kl/s a czasy wczytywania nie są dłuższe niż w innych grach. Masz ssd czy zwykły dysk?

Tak naprawdę jedyny graficzny problem tej gry na ten moment to słaby AA (w czwórce lepiej to wyglądało) i momentami bardzo ciemny widok przy kamerach z wnętrza (zależne od samochodu i pory dnia, zwykle jest normalnie).