Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie rozwala, gdy ktoś mówi, że to dobrze iż reprezentacja lata rządowym samolotem bo przecież oni promują kraj.

#!$%@?, no rzeczywiście, gra naszej reprezentacji to promocja jak #!$%@? xD. Chyba antypromocja. Ktoś jeszcze gotów pomyśleć, że jesteśmy krajem idiotów skoro nasza reprezentacja gra jak jak jakaś banda ułomów.


#mecz #heheszki #gorzkiezale #pilkanozna #mundial
PiccoloGrande - Najbardziej mnie rozwala, gdy ktoś mówi, że to dobrze iż reprezentacj...

źródło: comment_1669149717GsGOkM1gWUbVTJAnVpQY8O.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiccoloGrande: wartość marketingowa i tak jest duża bez względu na grę, bo po prostu są popularni, a dyscyplina która uprawiają jest najpopularniejsza na świecie. Nie wiem czy PZPN nie płaci nic Skarbowi Państwa za taki lot, ale na pewno PZPN spokojnie byłoby stać aby wyczarterować prywatnie samolot do Kataru.
@PiccoloGrande Ciekawe, jak to niby miałoby działać. Że np. polska drużyna wygrywa z Meksykiem i świat w związku z tym szaleje, miliony turystów, milionerzy stwierdzają: a #!$%@?, założę fabrykę w Polsce, bo fajnie grają, pielgrzymki do rodzinnych miast i wsi naszych zawodników?

No nie, to się nie wydarzy, bądźmy poważni. Dla jakiejś zajebiście grającej ekipy to może oznaczać chwilowy wzrost sprzedaży w wybranych firmach, ale do tego trzeba ofensywnej gry, sztuczek technicznych,