Wpis z mikrobloga

@Strzelec_wyborowej: jak dla mnie walka nigdy nie była mocną stroną w TES, a rozwój postaci akurat jest spoko jeśli masz przemyślany build ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, że grałeś jedną postacią pakując w nią punkty pod różne skille, więc nie rozwinąłeś żadnego za bardzo, częsty błąd w rpg
@Strzelec_wyborowej: no to przykro mi to słyszeć Mireczku, moje doświadczenia są inne, 200h w tej gierce to w sumie jest mało... ja mam z 8 postaci porobionych i każdą gra mi się inaczej, oczywiście tylko pare z nich służy do faktycznej gry, bo np. jedna zajmuje się tylko szukaniem antyków i robi za osiołka do przechowywania itemów, ale zdecydowanie jest różnica między graniem healerem a tankiem, nawet różnica między tankiem magicznym
@Strzelec_wyborowej: tank musi iśc w def, bo obrażenia fizyczne to za mało, także buffujesz się defensywnie używając do tego magii, a do ataków robisz kombinacje ciosówze staminy dające bossowi różne negatywne statusy, przy czym w trakcie masz do wyboru dwa rodzaje broni i dwie kombinacje buildów ofensywnych, IMO to świetne podejście do tanka, a nie tylko machanie mieczem i fizyczne obrażenia... do tego odpowiedni dobór setów, rasy i klasy, dużo jest