Wpis z mikrobloga

@pekak: a z którego się przesiadasz? ja tak rozkminiałem, czy może zwykła 13 by nie wystarczyła (obecnie mam 11), ale doszedłem do wniosku, że te aparaty, ekran 120 hz i najnowszy chip zrobią robotę na min. 3 lata to i wziąłem xD
@RoundStic: teraz mam 12. Od kiedy go kupiłem to trochę żałuję, że nie wziąłem wersji Pro (ze względu na aparat) i tak co roku przy premierze kolejnych myślę o przesiadce, ale tak naprawdę to tylko moja fanaberia i w zupełności mi ten telefon wystarczy nadal.
@pekak: zrozumiałe, mnie zwykła 11 męczy przez ekran LCD i brak 120 Hz. Aparat dodatkowy też by się przydał. Gdyby była dalej dostępna 13 Pro, to bym brał zamiast 14, zawsze 1.5k w kieszeni
@RoundStic: to w ogóle żart że nie ma 120hz w wersjach bez pro.
Generalnie jeśli wcześniej nie miałeś z tym do czynienia lub miałeś ale tylko na androidzie to dla mnie robi tutaj mega robotę aplowe animacje w tym animacje dynamicznej wyspy plus 120hz potęguje niesamowicie wrażenia z używania telefonu. Czasem siedzę i sobie przewijam apki tylko dlatego, że to tak wygląda xD
@RoundStic: Telefon mimo rozmiaru dobrze leży w dłoni. Przez to że 11 miała okrągłe boki to tak naprawdę 14 max jest lekko wyższy od zwykłej 11 a na szerokość to jest praktycznie to samo.
Ekran robi robotę natomiast czy to 60 czy 120hz to jakoś dużych zmian nie widzę jak porównuje z 12 różowej.
Dynamiczna wyspa jest bo jest, żadnych "ficzerów" na ten moment nie używam.