Wpis z mikrobloga

https://www.polecanezakupy.pl/

Kochani, w nawiązaniu do tego wpisu przedstawiam wersję BETA serwisu w którym planuję agregować najbardziej polecane propozycje ze wszystkich wpisów na tagu #mirekmasterclass

W serwisie pojawiły się już pierwsze listy zestawiające najbardziej plusowane produkty z podziałem na kategorie cenowe, aby łatwiej było Wam poszukiwać pomysłów na prezenty dla siebie czy bliskich w budżecie którym dysponujecie.
Z góry przepraszam za wszystkie niedociągnięcia na stronie ale nigdy wcześniej nie stawiałem samemu nic na Wordpresie więc chętnie przyjmę też wszelkie rady i sugestie jak sprawić aby nasza przestrzeń była jeszcze bardziej funkcjonalna.

Jeżeli będzie zainteresowanie aby rozwijać dalej serwis to będę uzupełniał go regularnie o plusowane tutaj produkty. Jest do przejrzenia i zestawienia ponad dwa tysiące wpisów dlatego szczególnie proszę o feedback abym wiedział czy robić to dalej bo jest to koszt kilkudziesięciu godzin aby zająć się tematem na poważnie. Pozdro i mam nadzieje że serwis się przyda przed świętami i Mikołajem
https://www.polecanezakupy.pl/
  • 54
@masternodeBTC: no to panie, małe rzeczy do zrobienia na pierwszy ogień:
1. Zastosuj mniejszy font, teraz to wygląda okropnie biorąc pod uwagę stosunek wielkości fontu do treści. Ja wiem, że modne, ale nope, nie przy stronie tekstowej, bez zdjęć i innych dodatków. Męczące dla użytkownika.
2. Do każdego produktu przydałby się opis - obecnie jest nie przy wszystkich.
3. Do każdego produktu przydałby się jakiś przykład - np. do ubrań czy
Każda strona z rankingiem i polecamych rzeczy tak zaczynała, później firmy się zwracają z propozycją kasy by ich produkty były wyróżnione a negatywne opinie usunięte xd
@masternodeBTC: troche nie widze sensu dzielic strone na strone glowna i odkrywaj. Tresc jest niemal w 90% powtorzona.

Dodatkowo na samym dole zamiast 'idz do innych kategorii' to dalbym od razu przyciski z tymi pozostalymi, niepotrzebne klikanie.

I tak, to co napisal @feelbeats, fonty jeszcze raz fonty. Dodatkowo obowiazkowo opis: co to daje, po co to kupic, wrazenia, przykladowe linki do produktow i zdjecie!

a tak to fajna robota!
@feelbeats: @masternodeBTC: Moim zdaniem za mało jest artykułów na dzielenie na dużo kategorii. Zamysł jest, żeby były wyselekcjonowane rzeczy, a nie coś na wzór ceneo, opineo. Może ewentualnie ze 3 podstawowe: jedzenie, przedmioty, usługi.

Zamiast przykładów ze zdjęciami (dużo roboty) dałbym jakiś skrypt, który tworzy na podstawie nazwy produktu linki z zapytaniem do Allegro, Ceneo, Google itp. Zawsze to kilka klików wygodniej.

Fajna inicjatywa, właśnie kupiłem poduszkę i dodałem adres