Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś z Was nie miał jeszcze planów na Sylwestra, a jednak chciałby spędzić tę imprezę i kilka dni w górskich i bardzo atrakcyjnych okolicznościach przyrody, to mam superofertę domków na wynajem – Sylwester w Bieszczadach.

I zapewniam, że trudno o bardziej atrakcyjne miejsce, przynajmniej jeśli mamy na względzie warunki krajobrazowe, które panują w tamtym miejscu, włączywszy przepięknie zaprezentowane pasmo połonin :)

Cennik za domek (dla 7 osób):

2 nocki – 2 500 zł
3 nocki – 3 000 zł
4 nocki – 3 600 zł
5 nocek – 4 000 zł

Domki w pełni wyposażone z kominkiem opalanym drewnem (dostarczanym przez właściciela obiektów). Zaznaczam, że ja nie jestem właścicielem, a jedynie pomagam koledze, który to ogarnia. Nie partycypuję również w zyskach, ale miejscówkę polecę z czystym sumieniem i chętnie im pomogę :)

Zapraszam na PW po więcej szczegółów. Jeśli chciałbyś w tym roku – dla odmiany – postraszyć petardami Achtung-Achtung bieszczadzkie psy i niedźwiedzie, zamiast spędzać nockę klasycznie na Kolskiej po ruskim szampanie, to ta oferta jest dla Ciebie. Syuacja w tym roku jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ normalnie wszystkie domki są zarezerwowane o wiele tygodni wcześniej. Generalnie to nie mam pojęcia, co jest tego przyczyną, ale jeśli ktoś zaspał z rezerwacją, to sobie może na tym skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieszczady #sylwester #turystyka #gory #sylwesterzwykopem
Pobierz moby22 - Gdyby ktoś z Was nie miał jeszcze planów na Sylwestra, a jednak chciałby spę...
źródło: comment_1669108700TxuVi2bcTupTXpStECdLjc.jpg
  • 8
@cytmirka: Możesz sobie sama na luksusowo zgonować po ruskim szampanie po kolei na siedmiu łóżkach. Jedno po drugim. Potem akurat nastanie północ, odpalisz uroczyście Achtunga, którego pogłos poniesie się aż na Tarnicę. Spełniona zalegniesz na podłodze przed kominkiem, by klikać na #sylwesterzwykopem, podczas gdy w kominku trzaskać będzie bieszczadzki płomień, pijany tym samym "Carskoje Igristoje", co noworoczna Ty.

Zresztą… Jest już Was dwoje. Szukajcie z @biczek: piątki brakujących (
@bugg: Tera nie wiem, czy Ci odpowiadać. Widzę, że @TavarishPiesov Ci zaplusował i nie wiem, czy ryzykować, bo bebech może też zainteresowany, a my tu dobrze wiemy, jakie materiały od niego latały w gorących.

I jakie dziury w scenariuszu były raportowane w procesie identyfikacji ciągów przyczynowo-skutkowych niektórych katastrof ( ͡° ͜ʖ ͡°)