Wpis z mikrobloga

Mam prośbę do Mirków-studentów. Jak już ściągacie na egzaminach/kolokwiach to proszę was byście to robili w jakiś bardziej inteligenty sposób niż przepisanie całej pracy od kolegi obok. Dodajcie kilka losowych błędów, zmieńcie kolejność zadań albo nawet zaokrąglacie pierwiastek z 3 i podajcie wynik w zaokrągleniu. Jeśli przepiszecie cały egzamin to tylko dobra wola (albo lenistwo) prowadzącego, że was za to nie ściga.

Ja wiem, że jako #programista15k będziecie kopiować kod z github'a/stackoverflow'a, ale to dopiero po studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studia #studbaza
  • 5
@sepuqqu: No i widzisz, tu nie chodzi o niego, bo ja go #!$%@?, ale teraz będę musiał się bawić w papierologię i udowadniać, że faktycznie było ściągane. A nie mogę go uwalić samym egzaminem bo gość ma 95% ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sepuqqu: Dodam jeszcze, że miałem około 140 kart do sprawdzenia i człowiek się cieszy, że już prawie koniec, a tu upośledzony student dodał pracy. Jeszcze pewnie i tak obaj przejdą, bo nie będzie jak sprawdzić który od którego ściągnął (°°