Wpis z mikrobloga

Mirki problem jest. Chciałbym sie zarejestrować do swojego lekarza rodzinnego ale codziennie po 40min czekania Babsztyl mi mówi że już nie ma miejsc. Czy mówiąc jej że mam #zhdk #hdk #krwiodawstwo musi mnie zarejestrować do lekarza czy to tylko jest do specjalisty honorowane pierwszenstwo? Dodam że w mojej poradni nie można się zarejestrować na jutro tylko znowu od 8 trzeba czekać godzinę na słuchawce. Potrzebuje skierowanie na USG bo skrecilem kostkę a w szpitalu dostałem tylko skierowanie do chirurga. Noga spuchniętą a nie mam zamiaru znowu płacić 200za USG które należy się jak psu buda.
  • 15
czyli co dzwonić i kręcić Małysza że ma być na dzisiaj i mnie nie obchodzi tak?


@Fushnikov: Zalezy.
Jak babka wredna to se przygoduj rozporzadzenie i pojedz z przepisami.

Jak normalna (tak jak bylo w moim przypadku) to graj pawiana jak ja gralem.

Jak uslyszalem ze nie ma miejsc na dzisiaj to zagralem pawiana i niewinnie stwierdzilem " ja slyszalem ze zasluzony honorowy ma byc przyjety w tym samym dniu. Prawda
@Fushnikov: No to dzwon.

Oni maja niby limity ale i tak jak cos trza to przyjmuja poza limitem. Sytuacja z wczoraj: zerwalem sie z pracy bo bylo grubo. I wbijam do przychodni mowiac co jest grane. Za 20 min pokoj 108. Ide pod 108 a tam pusto. No to pukam i wchodze. Pani mnie juz w systemie miala i stwierdila ze mam byc na 15 ale skoro nikogo nie ma to
  • 0
@gorzki99 powiedziała że nie ma miejsca i jutro od 8 dzwonić. Nawet jak jej mówiłem że ma obowiązek mnie przyjąć poza kolejnością powiedziała że nie ma miejsc i koniec. Do jakiej instytucji mam zgłosić swój poz?
Do jakiej instytucji mam zgłosić swój poz?


@Fushnikov: A ja wiem co oni tam maja? Trza bylo poprosic o numer do przelozonego i zapytac gdzie masz zglosic skarge. Rzecznik praw pacjenta?

A tak na serio to proponuje zmienic poz. Ja coprawda korzystam raz na kilka lat ale zlego slowa powiedziec nie moge. Umawia sie na konkretna godzine i max spoznienie to mialem dzisiaj. 4 minuty. Poza tym z tego co widze
Mówi nie baw się w żadne skargi w poz bo i tak zamiata pod dywan.


@Fushnikov: Zabawa polega na ty ze na maila musza Ci odpowiedziec. ja bym sie jednak pobawil w skarge do przelozonego (a oprocz tego rpp :P)

Jak maja stronke to pewno znajdziesz jakies maile. napisac - dolaczyc odpowiednia inormacje ze zgodnie z musza dac odpowiedz i czekac :)
Niech zamiataja pd dywan ale nie trzeba im tego
@Fushnikov: przywileje dla ZHDK to szara strefa. Serio. Jak koledzy wyżej pisali, kwestia indywidualna kto jest po drugiej strony słuchawki - raz beton a innym razem wyrozumiała osoba. PS Sprawdz czy nie ma "wystawiacza skierowań" online. Lekarz który w cenie wizyty online wystawi prawie wszystko. Albo jeszcze inna opcja umów się na teleporadę bo czujesz ze kaszlesz, bez wchodzenia za mocno w temat i wtedy na teleporadzie przy okazji walisz ze
  • 0
@dsctom nie mam zamiaru płacić za coś co dostanę za darmo bo mi się należy. To już nie pierwszy raz taka sytuacja tam i jade z nimi po całości. Zwłaszcza że to prywatna firma przejęła pacjentów NFZ.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gorzki99: który paragraf o tym mówi? Składałem skargę kilka lat temu do regionalnego NFZ, odpowiedzieli że "poza kolejnością" nie dotyczy poz bo rejestracji dokonuje się na dany dzień a to powoduje że nie prowadzi się kolejki oczekujących.
nie prowadzi się kolejki oczekujących.


@Endrju9: A to jak zarejestruja na dany dzien to nie oczekujesz?

Jak pisalem - u mnie poszlo bez powolywania sie - zapytalem i po temacie.

Moze to?

Art. 47c.
3. Świadczeniodawca udziela świadczeń opieki zdrowotnej, o których mowa
w ust. 1 i 2, w dniu zgłoszenia