Wpis z mikrobloga

@Rad-X sdp liczy 4% z całej transakcji dla siebie z obu stron także... Szukajcie może znajdzie się bez pośrednika na różnych portalach te metry kwadratowe miasto , oni się wkręcają w cudze ogłoszenia też że niby robi zdjęcia dla swojego klienta oczywiście go nie ma
niby śmieszne, ale znam osoby co by bardzo chciały takie mieszkanie. Zresztą mimo wyglądu z PRL to widać że zadbane, nie to co niektóre mieszkania na wynajem


@slawke: z jednej strony się z tobą zgadzam, bo nowy właściciel najwyżej wywali na śmietnik jak mu sięnie podoba i tylke

ale z drugiej "Piękny PRL dla konsera" sugeruje że albo właściciel jest niezłym śmieszkiem
albo jeszcze się nie pogodził ze sprzedażą (jak ten
@mixererek: to jest późny gierek. Teraz moda na retro/vintage. Takie mieszkanie jeszcze spokojnie można wynająć za 3k we Wrocławiu. Tylko szybko, bo mam kolejkę chętnych na Pana miejsce Panie Areczku! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież na wynajem to nie ma sensu remontować . Ja swoich nie będę remontował, niech mieszkają i dziękują że mają gdzie.
@bitcoholic: jest kupa młodych ludzi co nie zaznała życia w takiej dziupli i im się podoba, bo jest inne niż Ikea ( ͡° ͜ʖ ͡°) zupełnie nie mój klimat, ale taka moda teraz "poczuj robotniczy klimat lat 80 mmmmmm" xD czekam jeszcze na eleganckie apartamenty w kontenerach budowlanych
@bitcoholic: się śmiejesz, ale są ludzie którzy podniecają się takimi brzydactwami xD w jednej z moich poprzednich prac typiarka wyciągnęła ze śmietnika takie obleśnie postprlowskie krzesło z obiciem i przyniosła do biura cała zajarana że jest P-I-Ę-K-N-E i zostało wyczyszczone i tak sobie stało xD