Wpis z mikrobloga

@potezny_papiesz: mordo, ja rozumiem, o co ci chodzi, ale tu są spi3rdolone proporcje po całości

Jak chcesz dawać taki spoiler, to licz się z tym, że musisz też zrobić cokolwiek z progami, frontem, tyłem itd., żeby właśnie zachować proporcje, tak jak np. tutaj

W powyższym przypadku nikt tych proporcji nie zachował - to jest mniej więcej tak, jakbyś 13-latkowi dokleił wąsy i spodziewał się zajebistego efektu, to tak nie działa xD
theicecold - @potezny_papiesz: mordo, ja rozumiem, o co ci chodzi, ale tu są spi3rdol...

źródło: comment_1669070464KIT4aXFlNJdMcMoTVdLWuh.jpg

Pobierz
Jak chcesz dawać taki spoiler


@theicecold: nie

Nie chciej, po prostu nie chciej dawać takiego spoilera do C70

Fabryczny na M3 GTS wygląda ok, albo na driftcarach do zawodów, ale tu co ten spojler miałby robić? Dociskać tylną oś w przednionapędowym aucie? To ani nie wygląda fajnie, ani nie poprawia aerodynamiki
Nie chciej, po prostu nie chciej dawać takiego spoilera do C70

Fabryczny na M3 GTS wygląda ok, albo na driftcarach do zawodów, ale tu co ten spojler miałby robić? Dociskać tylną oś w przednionapędowym aucie? To ani nie wygląda fajnie, ani nie poprawia aerodynamiki


@Atreyu: nie no, 100% racji, w sumie #!$%@?ł3m wcześniej

po prostu wystarczyłaby jakaś drobna lotka, może jakiś minimalny ducklip

absolutnie cokolwiek więcej to już przesada

@theicecold: u siebie zamontowałem taką lotkę picrel i to dla mnie granica tolerancji w daily

To Volvo to anglik, trochę rozumiem proces myślowy.

Takie auto przed covidem, szło kupić za 800-1200 funtów. Używane samochody są bardzo tanie, wcześniej były mega tanie, specyfika rynku z kierownicą po złej stronie.

Kupuje go taki Bobby, po świeżo zdanym egzaminie na PJ. Stać go, bo na takie auto zarobi sobie w miesiąc jak jeszcze mieszka
Atreyu - @theicecold: u siebie zamontowałem taką lotkę picrel i to dla mnie granica t...

źródło: comment_1669071533D09IZVGHFFBDAYhDpHTx4k.jpg

Pobierz