Wpis z mikrobloga

Drugi dzień mundialu, drugi kupon, drugi kupon siedzi!!!
Dzisiaj wygrywamy 123,86 zł i tymczasem jesteśmy 202,70 zł na plusie na samym mundialu oraz 1331,15 zł na plusie w tym sezonie bukmacherskim!

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, prowadzę sobie hobbystycznie serie w której chcę zobaczyć ile rzeczywiście można być na plusie bądź minusie, obstawiając niewielkimi kwotami mecze piłki nożnej. Kupony wrzucam na Instagramie, oraz na Twitterze, gdzie zliczam stan bukmacherski. (Tutaj kupony są trochę później ze względu na zliczanie + mniejszą wygodę).

Wczoraj dzięki @zino @czemu_dlaczego postanowiłem również wrzucać kupony na tagu #betujzyako, do czego byłem negatywnie nastawiony (jestem dość przesądny - a gdy wrzucałem na wypok, to coś mi nie wchodziło) więc zapraszam do obserwacji tagu, natomiast najpewniej kupony zawsze pojawiają się na instagramie, który jest publiczny, więc warto go zaobserwować, żeby nie przegapić kuponów! :3

#betujzyako #bukmacherka #pilkanozna #pokazkupon #mundial
Pobierz Yakooo - Drugi dzień mundialu, drugi kupon, drugi kupon siedzi!!!
Dzisiaj wygrywamy ...
źródło: comment_1669066242aMe54EKtScJDMh1vny6KFu.jpg
  • 4
@Yakooo: na insta nie ma twoich kuponów, trzeba mieć tam konto, by coś zobaczyć, na twiterze podobnie, jeżeli nie chcesz wrzucać stale kuponów na wykopie, tylko wolisz tam, to takie wpisy to zwykły spam
@zino są kupony, na stories. Więc proszę nie kłamać Na Twitterze również są. Konta są publiczne więc proszę nie wprowadzać w błąd. Zresztą w czym problem jeśli masz tutaj wszystko?

Nie do mnie pretensje tylko do sociali, które 90% społeczeństwa i tak ma.