Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam jakis problem nerwice natrectw czy jakies inne gonwo. Czasem zdarza mi sie sprawdzac czy zamknalem drzwi kilka razy i jakies inne glupoty ale to nie jest jakis duzy problem. Najgorsze jest chodzenie do lazienki przed snem. To mnie powala, potrafie chodzi po kilkanascie razy zeby jeszcze sprawdzic czy moze wycisne kropelki z fajfusa. Jak nie pojde to czuje jakbym musial jeszcze sie wysikac i nie moge zasnac. Oprocz tego jestem prawie normalnym czlowiekiem gram w gre i przegladam wykop. U lekarza ani w szpitalu nie bylem bo tam ludzie przeciez umieraja wiec moze ktos tutaj pomoze?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637b1a3a079dfc321f97c0e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: mam coś podobnego, ogólnie #!$%@?. Według lekarza to po prostu na bani coś #!$%@?, a dokładniej może to być niewyleczone zapalenie pęcherza za dziecka i taki nawyk został i utrwalał się przez lata, teraz to już tylko sobie w łeb strzelić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z drzwiami to tym bardziej coś na bani
UwagaWykopy - @AnonimoweMirkoWyznania: mam coś podobnego, ogólnie #!$%@?. Według leka...