@kamiloslav: Przecież w wielu sportach drużynowych zatrzymuje się czas; piłka ręczna, koszykówka, hokej. Czemu piłka nożna ma być inna. Ten system jest patologiczny w porównaniu do innych sportów. Przykładowo, kiedy ostatnio widziałeś żeby w3 tercji hokejowej zawodnicy się przewracali i długo wstawali na łyżwy żeby czas leciał? Kursy w koszykówce pod koniec meczu zawodnicy dostają skurczy i trzeba ich masować a czas leci? To tylko dwa przykłady się system piłkarski ma
@kamiloslav: To żaden argument za tym, że obecny format czasu jest dobry. W futbolu amerykańskim czy rugby też zatrzymują czas, a to już sport na znacznie większej powierzchni, porównywalnej do piłki nożnej.
@kamiloslav: Przecież właśnie nie wiadomo, powiedz mi o której godzinę skończył się mecz Anglii i Iranu? Moim głównym argumentem jest fakt, iż wg różnych wyliczeń piłka znajduje się w grze przez około 60-70 minut. Pozostały czas to wszelkie przerwy. Także już teraz widać że doliczony czas gry musiałby minimum wynosić tyle ile podczas dzisiejszego meczu, a na dodatek w nim też były przerwy. Przedłużenie gry to jeden z elementów który wykorzystują
@kamiloslav: Bo wykorzystują to zawodnicy na swoją korzyść. Chociażby słynne słowa nawalki do jednego z naszych zawodników podczas meczu mistrzostw świata żeby leżał aby więcej czasu upłynęło. Na prawdę widząc takie sytuacje myślisz sobie "jest git"? W innych dyscyplinach mają sposoby na kontrolowanie czasu, myślę że w piłce nożnej też znaleźli by rozwiązanie odpowiednie.