Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo!

Na fali sukcesu ostatniego spotkania, mam zaszczyt oficjalnie już zaprosić was na kolejną edycję #wykoppiwo w #bydgoszcz tym razem w świątecznym nastroju.

Sobota 10.12.2022

Będzie to nieco inne wykoppiwo niż dotychczasowe spotkania, w planie:

-godz. 18:00 (dla chętnych) spotkanie na Starym Rynku (umówmy się orientacyjnie pod choinką). Wspólny spacer po świątecznym jarmarku, po drodze przystanek na grzane wino.

-godz. 19:00 spotkanie właściwe w lokalu. W planach: alkohol, wstępne zapoznanie, integracyjne gry i zabawy*.
Uprzejmie proszę przypomnieć sobie swoje ulubione memy, pasty i inne nasze dziwactwa, z pewnością się przydadzą!

*Również dla osób chętnych, rozumiem jeśli ktoś nie czuje się dobrze w takich klimatach, nikogo nie będę zmuszać, nie będzie tańców z balonem ani weselnych oczepin.

Za inspirację do pomysłu podziału spotkania dziękuję @krzesimir Idea powstała z uwzględnieniem osób, które nie przepadają za świątecznym przepychem, ale chętnie dołączą do nas później.

Dokładną lokalizację podam bliżej terminu, muszę znaleźć lokal z odpowiednią przestrzenią, (wcześniej mieliśmy okazję spotkać się w piwnicy Warzelni w Bydgoszczy, i pamiętam, że była to dość odosobniona salka, jeśli ktoś ma propozycje to proszę o info).

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Bardzo ważne jest dla mnie tym razem aby chętne osoby zgłosiły wcześniej swoje przybycie, jest to kluczowy element przygotowywania wszelakich zabaw i innych niespodzianek. Jeśli jednak ktoś zechce dołączyć do nas w ostatniej chwili, zmienią mu się plany, oczywiście będzie przygotowane wszystko w zapasie.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w Bydgoszczy!

#bydgoszczwykoppiwo #bydgoskiepiwo #perlapulnocy wołam również okolice #torun #torunskiepierniki #grudziadz
  • 47