Wpis z mikrobloga

Sroga #bekazprawakow którzy z jednej strony kolejny raz myślą że odkryli Amerykę zauważając że Korporacje w kapitalistycznym systemie patrzą tylko i wyłącznie na zysk, a z drugiej sami doszukują się drugiego dna w tym dlaczego korporacje popierają bardziej liberalne spojrzenie na świat i gadają o jakichś "korpokomunizmach", spiskach żydowskich, czy NWO, kompletnie nie potrafiąc przyznać że to jest zwykła "zaleta kapitalizmu".

Oczywiście fajnego chochoł z mitycznym lewakiem broniącym FIFA. Jak już to lewicowe osoby nie widziały problemu, czy tam nawet popierały FAKT noszenia opasek przez piłkarzy, a nie twierdziły że FIFA jest świetną organizacją, ale tak fantazjujcie sobie o mitycznym wydymanym Lewaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #kapitalizm
McWozniak - Sroga #bekazprawakow którzy z jednej strony kolejny raz myślą że odkryli ...

źródło: comment_1669033495nFLS0YkDwa0p46vv37qfK3.jpg

Pobierz
  • 11
@McWozniak: Ja wiem, ze Ty nie widzisz roznicy miedzy teczowa flaga, a flaga panstwa - oczywiscie absolutnie mnie to nie dziwi xD Natomiast, roznica jest taka, ze jak kupujesz #!$%@? flage z Januszexa to nie wspierasz virtue signaling, a kiedy kupujes "super ekstra tolerancyja torbe" wyprodukowana specjalnie pod takie ameby umyslowe, to to wspierasz.

A potem wielko zdziwko, ze korpo maja was w dupie - teraz ladne fikolki prezentujesz, takie 2/10,
Natomiast, roznica jest taka, ze jak kupujesz #!$%@? flage z Januszexa to nie wspierasz virtue signaling


@taukuZielonka: nie, wcale, bo tobie podobne patusy i nacjololo wcale a wcale nie kupują polskiej flagi po to, żeby sygnalizować nią swoje "patriotyczne" cnoty, konserwatyzm, bogoojczyźnianość itd. Jak nacjoluszek kupuje flagę, to po prostu kupuje flagę, nie chąc nią nic wyrazić, jak lewak kupuję flagę to to jest metafizyka, spotkanie z wyższym xD
@taukuZielonka:

Ja wiem, ze Ty nie widzisz roznicy miedzy teczowa flaga, a flaga panstwa


Dobra to powiedzmy merch ulubionego klubu, jak kupisz koszulkę Legii to daleś się zrobić bo przecież adidas nie wspiera Legii i robi koszulki dla innych drużyn w ekstraklasie. Jak merch ACDC to dałeś się wrobić bo twórcy słuchają Drake'a nie wiem mordo nie czaisz o co mi chodzi?

A potem wielko zdziwko, ze korpo maja was w
@McWozniak:

Dobra to powiedzmy merch ulubionego klubu, jak kupisz koszulkę Legii to daleś się zrobić bo przecież adidas nie wspiera Legii i robi koszulki dla innych drużyn w ekstraklasie. Jak merch ACDC to dałeś się wrobić bo twórcy słuchają Drake'a nie wiem mordo nie czaisz o co mi chodzi?


Ty dalej tej roznicy nie widzisz xD Chryste wy jestescie jeszcze glupsi niz myslalem xD

dlatego mam z was bekę


Tylko my
@taukuZielonka:

Tylko my pietnujemy takie zachowanie korpo, a wy kupujecie te gownoprodukty a potem sie pod to brandzulejecie kto jest bardziej teczowy xD


nie, nie piętnujecie takiego zachowania, macie tylko ból dupy że korpo woli tęczę od waszych poglądów. Gdyby korpo akurat współgrało z waszymi poglądami nie mielibyście problemu przecież, załączam obrazek Bena Shapiro (prawicowca) który kupuje deskę z Home depot bo nie dołączyli do jakiegoś protestu z innymi firmami. Taki
McWozniak - @taukuZielonka: 
 Tylko my pietnujemy takie zachowanie korpo, a wy kupuje...

źródło: comment_1669038382owrpMXSnpIDPpVQGGs18GG.jpg

Pobierz