Wpis z mikrobloga

Siema! Jak obstawiacie? Przed swietami bedzie jeszcze jakas kozacka promocja na NASA Discovery czy ponizej 700 PLNow juz nie spadnie? Musze go miec, ale drogo skory nie kupie!

Poza tym Lego ostatnio strasznie mnie #!$%@? z tym podnoszeniem cen zestawow i wogole coraz bardziej odjechanymi cenami. Widzialem przecieki na Jutube Land Rovera z creatora experta czy icons cena - 800 zlotowek! Poyebalo ich! Kiedys to bylo! Mustang czy Porsche za 400 - 500 cebul. Tylko mi nie gadajcie ze inflacja i inne pierdy, bo inflacji to jest kilkanascie %, czy niech bedzie juz 20% nawet a ceny x2 do gory. Nie godze sie z tym! Przestaje kolekcjonowac Lego, ewentualnie bede kupowac jakies kozackie Technici po 3000 raz na 2 lata.
#lego
  • 7
@ExtraPensja: może być jeszcze po 650 zł
Część cen jest z kosmosu, ale porównujesz teraz coś o czym nic nie wiadomo poza ilością elementów, która i tak jest sporo większa od mustanga. Ostatnio też pierdzielili o latarni, a okazało się, że ma silnik.
Z samej różnicy w kursie walut masz już 10%.
@Qullion: No dobra, z tym moze i masz racje ale takie Camaro z podobna iloscia czesci co Mustang jest dwa razy drozsze. Niech razem z ta wymiana walut i inflacja bedzie 30% wiec cena 800 cebul jest zawyzona o conajmniej 200 zlotowek.
Mam nadzieje ze uda sie dostac wahadlowiec za tyle ile mowisz.
@Qullion: W smykach w mojej okolicy malo takich ekskluzywnych zestawow, wiekszosc to City, Friendsy, Minecrafty, SW, i tansze Technic. Auchana nie mam, jest 50 km dalej. Bede czatowac na internetowe obnizki.
@ExtraPensja: rok temu byłem w smyku i stranger things było za 550 zł, discovery za 650, duży sklep. W auchanie były jakieś lekkie promocje, był nawet chiron. Carrefour miał duży wybór zestawów, coś kupiłem, były też planszówki w spoko cenach. Al.to miało jakieś promocje, teraz może jeszcze coś będzie na amazonie, może media expert.