Wpis z mikrobloga

@maximilianan: tak sobie w sumie myślę, że pewnie jakbym przeszukał wkład @L3stko tak.. powiedzmy na.. 700 wpisów wstecz, tak na.. no z pół roku na zad, to pewnie też znalazłbym jakieś niefortunne tłumaczenie lub innego "haka"..

Ale nie jestem jakimś psycholem by robić coś tak niedorzecznego oraz śmiesznego i smutnego jednocześnie ( ͡º ͜ʖ͡º) #pdk
@maximilianan: @MglawicaKraba: a ja wam powiem tak, za każdym razem gdy prawak robi tego typu błąd też mamy bekę, więc nie widzę problemu z postem @L3stko Oczywiście gdyby twierdził że to jakaś ostra manipulacja że Max tak napisał to bym go wyśmiał bo to super dużo nie zmienia w kontekście wypowiedzi czy był to wnuk Majora czy Burmistrza, ale według mnie to jest fair Play. Tak każdemu zdarzają się śmieszne
nie udawajmy że nie mielibyśmy beki gdyby @L3stko to samo napisał.


@McWozniak: gość codziennie robi fikołki olimpijskie, ma jakieś urojenia o negocjacjach które prowadzi osobiście z Michau, wrzuca zmanipulowane/pocięte pod tezę/zblurowane screeny, robi jakieś analizy zbuggowanym botem.. to jest wystarczająco dużo lol contentu by jeszcze go uderzać poniżej pasa błędami tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maximilianan: nie martw się mordko każdemu takie babole się zdarzają, Prawaki dotąd wałkuja słowo "incydent" w zagranicznych mediach i myślą że to oznacza że media bagatelizują zdarzenie używając tego słowa.

Jak miałem 10lvl to wyjechałem z rodzicami do Szkocji i do szkoły polazłem praktycznie nie znając Angielskiego. Nauczyciel jeszcze w tym samym roku zapytał mnie czy taka dziewczyna z mojej klasy to moja "girlfriend" więc mój móżdżek przetłumaczył girl = dziewczyna,
Prawaki dotąd wałkuja słowo "incydent" w zagranicznych mediach i myślą że to oznacza że media bagatelizują zdarzenie używając tego słowa.


@McWozniak: tak a propos fałszywych przyjaciół tłumaczy.

Mnie jeszcze też zawsze rozwala jak wyczytają gdzieś na bbc.co.uk "asian" i robią inbę, że "Chińczyków wrabiają!!!!".. podczas gdy w UK "asian (descent)" to okolice półwyspu indyjskiego, a oni myślą o "orient(al)" ( ͡º ͜ʖ͡º)

cc @maximilianan: