Wpis z mikrobloga

Chyba bardziej, niż podnoszenie cen przed black friday #!$%@? mnie, jak dyskonty robią zajebiste promocje na asortyment, którego nie mają. Tak teraz stokrotka ma w promocji pieluchy Pampers Premium Care 4 przecienione z 68 zł na 46 zł, problem w tym, że oni tych pieluszek nigdy nie mieli w swojej ofercie. Wielokrotnie próbowałem kupić te pieluchy w stokrotce i nigdy ich nie było, nie było nawet cenówek. Sprawdziłem wszystkie stokrotki w okolicy i nie tylko. Te mniejsze i te większe. Nikt nigdy nie widział tam tych pieluch. Pomyślałem, że spróbuje je kupić w ich sklepie internetowym, ale tam również brak, zwykłe pampersy jak najbardziej, ale o premium care ten sklep nigdy nie słyszał.

#cebuladeals #blackfriday
Pobierz AlKaczone - Chyba bardziej, niż podnoszenie cen przed black friday #!$%@? mnie, jak d...
źródło: comment_1669026593DzYPORiliF2to2sV16DFzY.jpg
  • 18
@AlKaczone: a nie o to właśnie z reguły chodzi w promocjach, żeby się pozbyć zalegającego gdzieś tam na półkach czy w magazynach towaru - więc się robi promocję, promocja działa, ludzie go wykupują i nie ma (albo zostaje tylko w sklepach w jakichś egzotycznych lokalizacjach, ale promocja dalej trwa, bo chodzi o to żeby się go pozbyć nawet z tamtych sklepów)?
@AlKaczone: jakie miasto ze tyle stokrotek? Ja dużo jeżdżę po stolicy i w paru dzielnicach mieszkałem i może trzy stokrotki spotkałem w WWA, na pewno jest więcej ale szukać ich to jak dino w dużych miastach