Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

Łatwe w użyciu, wydajne i trwałe zabezpieczenie karoserii samochodu? Cleantle Ceramic Booster!

Ceramic Booster to produkt przeznaczony do odżywienia powłok kwarcowych, ceramicznych i grafenowych. Produkt możemy aplikować również jako samodzielne zabezpieczenie na takie powierzchnie jak lakier, felgi i plastiki zewnętrzne.

Ceramic Booster nadaje zabezpieczonej powierzchni niesamowitego efektu hydrofobowego.

Jego stosowanie przedłuża trwałość zaaplikowanych wcześniej powłok, dodatkowo lakier zyska na połysku i nieco się przyciemni. Ceramic Booster jest produktem przyjemnym i łatwym w aplikacji, i co najważniejsze jest wysoce efektywny. Produkt gotowy do użycia.

#detailing #autodetailing #cardetailing #kosmetykisamochodowe #motoryzacja
  • 4
@Czysta-Bryka_pl: Stosowałem jako samodzielne zabezpieczenie, przy aplikacji metodą 2 psiki na aplikator mikrofibrowy -> roztarcie na 1/3 panelu -> natychmiastowe dotarcie mikrofibrą jest banalny. Mocno śliski po aplikacji, zostawia bardzo szklisty lakier. Moim zdaniem jako zabezpieczenie zimowe jest łatwiejszy w użyciu niż taki dajmy na to Fusso.
Działa i kropelkuje jak szalony na gładkich i chropowatych plastikach zewnętrznych.
@enteroff: póki co leży ale tylko 10 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) na plastikowych kołpakach w aucie różowej leży już miesiąc i mycie ich z pyłu z klocków póki co wygląda tak, że opryskujesz pianą i spłukujesz myjką. U mnie przez ostatnie śniegi auto mocno brudne ale pogoda nie pozwala umyć go porządnie by zobaczyć jak się ma hydrofobowość. Na całego sedana poszło mi około 10-12 ml.