Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#!$%@? co tu sie dzieje w tym #sosnowiec
Jadę do szkoły tak jak codziennie ale czuje ze mnie rozesrywa wiec wysiadam po drodze. Idę na dworzec kolejowy się wysrać. Myslę toaleta płatna to powinno byc git. Zakładam czapke sosnowieckiego klubu w ktorym kiedys gralem
(Nie jestem kibolem tylko stary mi kupił jako cześć stroju), schodzę na dół patrzę "toaleta platna 2 złote" pod napisem #!$%@? maszyna do zapłaty mysle #!$%@? baba pewnie w srodku. Wchodzę do pomieszczenia z toaletami a w przedsionku siedzi 2 żuli na wiaderkach #!$%@? zapewne z przed dworca. Nad nimi napis markerem "grota żula cos tam niepamietam dalej" i typ sie mnie pyta o kase wiadomo, jako iż mam zajebiście ogromne fundusze daje mu 20 gr i jade na chate z gołą finansowo dupą. Wbijam do galerii myślę #!$%@? moze tu sie wysram, ale nie obok w kabinie ktoś siedzi a tak #!$%@? że podejzewam kolejnego delikwenta co " wiekszość dnia spedza na dworze" najbardziej niekomfortowe sranie w zyciu
#!$%@? wy tu tak żyjecie? Przez jakies 4 lata jezdzilem tu charatać w gale i byłem w rejonach kresowej więc omijalem jakos centrum. Dzisiaj wystarczyło 25 minut żebym zwątpił w to miasto. No #!$%@? przynajmniej sie wkoncu wysralem (ʘʘ)
#polska #sraniehuopskie