Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, gdy czegoś bardzo chcecie, marzycie o tym od dzieciaka i gdy nagle to dostajecie to okazuje się to średnie/takie sobie? No to właśnie taka jest moja krótka recenzja zamku z LEGO Creator.

Ogólne jest wszystko super, tylko niestety jest on mały i po złożeniu nie prezentuje się tak ciekawe, a w środku jest mega ciasno. Biedna liczba 3 minifigurek też nie wpływa super na całość. No ta bieda, słaba wywerna(bo to nie jest smok według prawdziwego nazewnictwa). Cóż trzeba będzie pomyśleć o rozbudowie zamku, bo nowych mieszkańców już dostał.
#lego
FoxX21 - Znacie to uczucie, gdy czegoś bardzo chcecie, marzycie o tym od dzieciaka i ...

źródło: comment_1668964947Ng20RW4w9VKV6WtEUbf3K2.jpg

Pobierz
  • 16
@FoxX21: Ten zamek był słaby od samego początku i dlatego występował na forach w konfiguracji x2 i x3. Można z niego pozyskać ludziki oraz zrobić jakiś dodatek do Dużego zamku, kuźni i kryjówki.
@FoxX21: Mialem tak z 6090, pooglądałem wielw dokladnyxh zdjęć i uznałem, że to maleństwo, wiec wolalem odpuscic, by nie poczuć zawodu. Niech zostana odczucia z dzieciństwa.
@YogiYogi: Galaxy ma przyjemny stosunek cena/jakość. Zamek to jakaś porażka pod tym względem.

@FoxX21: Ciasnota to pan jeszcze nie widział. W dużym zamku to wieże przy bramie mają 3 study szerokości i 8 głębokości. Do więzienia to ciężko ustawić szkieleta, a jak ci coś wpadnie na schody nad kuchnią to musisz to wyciągać wytrzepujac zestaw.

Plus ja w gratisie dostał niedolane części. Jak z "chińskich klocków"
@YogiYogi: Ten zamek ładnie wygląda póki nie zaczniesz mu się przyglądać z bliska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tyle to chyba kosztował półtora roku temu


@FoxX21: Trzeba polowac na promki albo używki. Ja jeszcze w sierpniu dokupiłem 2 sztuki żeby zbudować duże zamki z rebrickable bo naprawdę warto i zastanawiam się jeszcze nawet nad większą opcją i dokupieniem kolejnych 2 zestawów. Do tego dokupiłem żołnierzy i króla
Anaheim - @YogiYogi: Ten zamek ładnie wygląda póki nie zaczniesz mu się przyglądać z ...

źródło: comment_1668982270pLtZxfHR5jLlvSnL3rw2hB.jpg

Pobierz