Wpis z mikrobloga

Moskalski spin o "akcji przesiedleńczej" nieironicznie plusowany, ja #!$%@? co się dzieje z tym portalem xD

@Fist_Of_Truth: Co to znaczy akcja przesiedleńcza? Że ludzie #!$%@?ący przed wojną i brakiem energii o niczym innym nie marzą tylko o życiu w obcym kraju, z dala od rodziny, stabilności, kariery i życia? xD

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #glownacontent ##!$%@? #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #polska #ukraina #wojna #rosja #braun
Pobierz KazachzAlmaty - Moskalski spin o "akcji przesiedleńczej" nieironicznie plusowany, ja ...
źródło: comment_1668962821zUwfKjPOI78ElcsGXoqyAk.jpg
  • 14
@Kazach_z_Almaty: Widac, ze sieroty po "nie ma na kogo glosowac" czyli elktorat konfederacji i popluczyny Kukiza, ktora straszyly migrantami sie mocno uaktywnily ostatnio. Ale czego oczekiwac od zbieraniny szurow, neonazistow, ekonomicznych ignorantow, antyszczepionkowcow czy jawnych popelcznikow kremla. Musi byc wrog, bez wroga nie ma mobilizacji, a kazdemu mozna przykleic morde wroga.

Juz pisowscy politycy nawet mowia otwarcie o tym, ze boja sie gdy braun i jkm wchodza na komisje sejmowe zwiazane
@Kazach_z_Almaty: Jak już to akcja przesiedleńcza wymysłem A. Dugina by #!$%@?ć Europę poprzez niekontrolowaną migrację bo takowa zawsze stwarza problemy logistyczne, finansowe i obyczajowe. Winić czerwonych tylko w taki sposób można mówić o ukrainizacje Polski jak celowy rozpierdziel krajów UE przez Rosję żeby był wielki chaos. Nie byłoby Rosji i Łukaszenki to nie byłoby ataku na granicę i Ukrów o mentalności pisowców czyli dawaj socjal za nic. Czuby widzą częściowo problem