Wpis z mikrobloga

Jak obiecałem w tym wpisie tak wołam wszystkich plusujących!

Mundial ten zapowiada się naprawdę znakomicie, Araby zadbali nawet o to, aby ludzie nie pili na stadionach, w końcu trzeba dawać dzieciom przykład, że alkohol zły, a kobieta to Wasza własność.
Oczywiście żarty na bok, mam nadzieję tylko na to, że będzie kilka emocjonujących momentów, może nawet jakiś protest się trafi? Tak, żeby ludzie widzieli jak FIFA jest skorumpowana.

Sam osobiście zobaczę kilka meczy mimo tego w jakiej atmosferze odbędą się te mistrzostwa, jako fan #pilkanozna nie mam tyle samozaparcia, aby zrezygnować całkiem, no i oglądanie kilku mniejszych reprezentacji to swego rodzaju wsparcie, wiecie, jesteście takim Kamerunem to fajnie jak ktoś z Europy poogląda Waszą grę. Ale nie zmienia to faktu, że będę wyrażał swoje zdanie i zwracał uwagę na to, że do powstania tego Mundialu potrzeba było ofiar 6,5k ludzi, a sam Katar oraz FIFA korupcją żyją.

Zanim mnie skrytykujecie, to zadajcie sami sobie pytanie, ile razy kupiliście produkt od firmy która wyzyskuje ludzi w Azji? Sam kupuję nadal produkty Nestle, buty Nike, wiem jakie praktyki stosują te firmt, zwracam na ten problem uwagę i brzydzę się swoją hipokryzją, ale wierzę, że drobnymi kroczkami można uczynić ten Świat lepszym!

Tak więc, życzę wszystkim, którzy dotrwali do tej części dobrej zabawy, tak żeby ten Mundial choć w odrobinie sprawił Wam uśmiech na twarzy. No i Wesołych Świąt! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zobaczenia w 2026 w słonecznym Miami!

#mecz #mundial #mirkolisty
Tratak - Jak obiecałem w tym wpisie tak wołam wszystkich plusujących!

Mundial ten ...

źródło: comment_1668956110dyYBIn9FGEpFIlIKXHZKxE.jpg

Pobierz
  • 125